Upravit stránku

Roční členství na zkoušku

Nejste si jistí, jestli je golf ten pravý sport pro Vás, chcete ale vyzkoušet plnohodnotné vyžití v golfovém klubu? Uvažujete o změně golfového klubu nebo o vstupu do dalšího klubu a nejste si jistí, jestli je náš klub pro Vás nejlepším řešením? Využijte naší nabídky Roční golfové členství na zkoušku. Za poplatek 5 000 Kč získáte roční členství v našem klubu s plnými právy člena Golf Clubu Pardubice a České golfové federace. V případě, že se další rok rozhodnete pro standardní (doživotní členství), pak Vám investovaná částka 5 000 Kč bude odečtena od vstupního poplatku. 

Výhody členství v Golf Clubu Pardubice

- možnost zakoupení ročního hracího fee (neomezená hra po dobu jednoho roku) dle aktuálního ceníku GCPA (Golf Club Pardubice). Tato možnost je vhodná pro ty, kteří se chtějí golfu věnovat pravidelně.

- člen si nemusí kupovat roční hrací fee, ale hraje za zvýhodněné ceny (300 Kč za 9 jamek, 500 Kč za 18 jamek). Tato volba je vhodná pro ty, kteří si nejsou jistí tím, jak často budou hřiště navštěvovat.

- právo účasti na klubových akcích,  a na zvýhodněné podmínky pro ostatní akce pořádané GCPA. V případě pořádání akce organizované jiným subjektem na našem hřišti se snažíme vždy vyjednat možnost hry i pro naše členy, případně cenové zvýhodnění našich členů.

- využívat slevy na partnerských hřištích (podmínky zde)

- využívat slevy na ostatní služby poskytované v areálu golfového hřiště (více zde)

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti