Upravit stránku

Roční členství na zkoušku

Nejste si jistí, jestli je golf ten pravý sport pro Vás, chcete ale vyzkoušet plnohodnotné vyžití v golfovém klubu? Uvažujete o změně golfového klubu nebo o vstupu do dalšího klubu a nejste si jistí, jestli je náš klub pro Vás nejlepším řešením? Využijte naší nabídky Roční golfové členství na zkoušku. Za poplatek 5 000 Kč získáte roční členství v našem klubu s plnými právy člena Golf Clubu Pardubice a České golfové federace.  Tuto nabídku není možné využívat opakovaně, po roce se musíte rozhodnout, jestli se chcete stát členy našeho klubu. V případě, že se rozhodnete pro standardní (doživotní členství), pak Vám investovaná částka 5 000 Kč bude odečtena od vstupního poplatku. 

Výhody členství v Golf Clubu Pardubice

- možnost zakoupení ročního hracího fee (neomezená hra po dobu jednoho roku) dle aktuálního ceníku GCPA (Golf Club Pardubice). Tato možnost je vhodná pro ty, kteří se chtějí golfu věnovat pravidelně.

- člen si nemusí kupovat roční hrací fee, získává pak výrazné slevy na standardním hrací fee (viz. ceník). Tato volba je vhodná pro ty, kteří si nejsou jistí tím, jak často budou hřiště navštěvovat.

- právo účasti na klubových akcích,  a na zvýhodněné podmínky pro ostatní akce pořádané GCPA. V případě pořádání akce organizované jiným subjektem na našem hřišti se snažíme vždy vyjednat možnost hry i pro naše členy, případně cenové zvýhodnění našich členů.

- využívat slevy na partnerských hřištích (podmínky zde)

- využívat slevy na ostatní služby poskytované v areálu golfového hřiště (více zde)

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti