Upravit stránku

Roční členství na zkoušku

Nejste si jistí, jestli je golf ten pravý sport pro Vás, chcete ale vyzkoušet plnohodnotné vyžití v golfovém klubu?  Uvažujete o změně golfového klubu nebo o vstupu do dalšího klubu a nejste si jistí, jestli je náš klub pro Vás nejlepším řešením? Využijte naší nabídky Roční golfové členství na zkoušku. Za poplatek 3000 Kč získáte řoční členství v našem klubu s plnými právy člena Golfového klubu Pardubice a České golfové federace.  Tuto nabídku není možné využívat opakovaně, po roce se musíte rozhodnout, jestli se chcete stát členy našeho klubu. V případě, že se rozhodnete pro standardní (doživotní členství), pak Vám investovaná částka 3 000 Kč bude odečtena od vstupního poplatku. 

Výhody členství v Golfovém klubu Pardubice

- možnnost zakoupení řočního hracího fee (neomezená hra po dobu jednoho roku) dle aktuálního ceníku GCPA (Golf Club Pardubice). Tato možnost je vhodná pro ty, kteří se chtějí golfu věnovat pravidelně.

- člen si nemusí kupovat roční hrací fee, získává pak výrazné slevy na standartním hrací fee (viz. ceník). Tato volba je vhodná pro ty, kteří si nejsou jistí tím, jak často budou hřiště navštěvovat.

- právo účasti na klubových akcích a na zvýhodněné podmínky pro ostatní akce pořádané GCPA. V případě pořádání akce organizované jiným subjektem na našem hřišti se snažíme vždy vyjednat možnost hry i pro naše členy, případně cenové zvýhodnění našich členů.

- využívat slevy na partnerských hřištích (podmínky zde)

- využívat slevy na ostatní služby poskytované v areálu golfového hřiště (více zde)

- přednostní rezervace Tee time ve dnech kdy se na hřišti koná turnaj. Členům GCPA se snažíme vyjít vstříc i ve dnech, kdy se na hřišti konají golfové turnaje. Pokud podmínky umožňují, vždy rezervujeme omezený počet tee time před a po turnaji pro členy GCPA.