Upravit stránku

Novinky

ZBRUSU NOVÝ INDOOR GOLF V BOHDANČI

Přijďte vyzkoušet nejmodernější simulátor Trackman4 a užijte si golf v příjemném prostředí naší klubovny ⛳️.

Trackman je vhodný pro všechny výkonnostní kategorie hráčů. Ideální na trénink i na hraní pro zábavu. Díky dokonalé grafice a přesnému zaměření ran získáte pocit, že opravdu hrajete na jednom ze světových hřišť...


📞 Rezervace přes aplikaci Teetime nebo telefonicky 723625525…

Letní greeny na přelomu nového roku

Vážení golfisté,

předpověď na následující dny vypadá velmi slibně a proto jsme se rozhodli na přelomu roku znovu hrát na letní greeny.

Přijďte si užít konec roku na letních greenech s příjemnými jarními teplotami a vychutnat si zimní nabídku nápojů v podobě svařáčku, horké čokolády a výborných čajů.

Devítku hrajeme za 400 Kč, osmnáctku za 600 Kč. Do konce roku platí i stávající slevy pro spřátelené kluby. Od 1. 1. 2023 se reciproční ceny mohou změnit. Děkujeme za pochopení.

Budeme se na vás těšit.
Golf Resort Lázně Bohdaneč

 

 

Novoroční odpal

Vážení golfisté,

srdečně Vás zveme na přivítání roku 2023 novoročním odpalem, který proběhne 1. 1. 2023 ve 13:00.
Těšit se můžete na přípitek, drobné občerstvení a vložené soutěže.
V nabídce na baru bude také výborná káva, svařák, grog a čočková polévka s pečivem.
Přijďte si společně s námi užít pohodové golfové odpoledne, vychutnat atmosféru u hořících kamen, připít si na další golfovou sezónu a pobavit se s ostatními nadšenými golfisty.

Budeme se na Vás těšit!
Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč a Golf Clubu Pardubice

 

Vánoční otevírací doba

Vážení golfisté, 

hřiště, klubovna i driving range zůstávají ve dnech 25. - 26. 12. 2022 uzavřeny.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a pohodové svátky.

Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč

PF 2023

Vážení golfisté, přejeme Vám krásné Vánoce a úspěšný start do roku 2023! 🎄🥂

Děkujeme za uplynulou sezónu a už teď se těšíme na tu další.

Váš tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč a Golf Clubu Pardubice 💚

Vánoční dárkové poukazy

Vážení golfisté,

tento rok jsme si pro Vás připravili vánoční dárkové poukazy, které můžete koupit pro Vaše blízké pod stromeček. V tuto chvíli máme na výběr tyto vouchery:

- HRAJ GOLF, ZMĚŇ ŽIVOT - golfový kurz pro úplné začátečníky (více o tomto projektu zde).
- ROČNÍ HRACÍ FEE - kupte Vašim blízkým hraní na celý rok.
- ČLENSKÝ KLUBOVÝ PŘÍSPĚVEK - praktický dárek v podobě zaplaceného členského příspěvku.
- ROČNÍ ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU - pro ty, kteří mají členství jinde, ale Vy víte, že se jim u nás líbí (více o členství na zkoušku zde).
- GOLFOVÝ POBYTOVÝ BALÍČEK BASIC - pobyt a hra pro 2 hráče na 1 noc.
- GOLFOVÝ POBYTOVÝ BALÍČEK STAY & PLAY - pobytový balíček na 2 noci (balíčky a info o nich zde).
- GREEN FEE NA 18 JAMEK

Pokud si z těchto poukazů nevyberete, rádi Vám ho připravíme podle Vašich představ, případně i s věnováním. Napište nám na recepce@gcpa.cz nebo zavolejte na 723 625 525 a my Vám rádi připravíme poukaz na míru.

Přejeme krásný vánoční čas! 🎄🎁

 

  Hlasujte pro Golf Resort Lázně Bohdaneč!

  Zahráli jste si letos na našich krásných greenech? Byli jste spokojeni s usměvavou obsluhou? Užili jste si u nás turnaj se skvělou atmosférou? 
  Budeme rádi, když nám dáte hlas v anketě GOLFOVÝ AREÁL ROKU 2022. Hlasovat můžete ZDE.
  Děkujeme a budeme se těšit na další setkání.
  Celý tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč 

  Podzimní cena fee

  Vážení golfisté,

  v těchto dnech probíhá na hřišti podzimní údržba greenů. Pokud to počasí umožní, budeme od zítra 24.11. až do odvolání hrát na letní aerifikované greeny.

  Připravili jsme si pro Vás podzimní zvýhodněné ceny green fee (9 jamek za 400 Kč a 18 jamek za 600 Kč).

  Těšíme se na Vás a přejeme hezkou hru!
  Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč 🍀

   

  Dopis členům GCPA a hrací fee na rok 2023

  Vážení členové Golf Clubu Pardubice,

  konec roku klepe na dveře, a proto Vám jako vždy v tuto dobu přinášíme ohlédnutí za uplynulou sezónou a představení plánů do sezóny příští. Současně Vám chceme nabídnout možnost si ještě letos zakoupit hrací fee na rok 2023 za zvýhodněnou cenu.

  V první řadě bychom Vám však rádi poděkovali za podporu, kterou nám neustále projevujete a to nejen zvyšující se návštěvností našeho hřiště. Pomáháte nám vytvářet skvělou atmosféru při klubových akcích, čehož si nesmírně vážíme. Děkujeme Vám za to, že nám stále zachováváte přízeň i přes některé nedostatky, a za zpětnou vazbu, díky které na nich můžeme pracovat. Za podporu děkujeme i našim váženým partnerům.

  Uplynulé období hodnotíme kladně, především na základě Vašich ohlasů i pochvalných vyjádření ostatních návštěvníků. Hlavní zásluhu za kvalitu hracích ploch má náš tým greenkeeperů, který hřišti věnoval po celý rok tu nejlepší možnou péči. 
  Již nyní probíhají přípravy na příští sezonu. Přes zimu nás čeká spousta práce nejen na hřišti, ale i na údržbě strojů a v zázemí.

  Co budeme dělat v zimě a co ještě chceme vylepšit?
  Nadále budeme pokračovat v rozšiřování závlahového a drenážního systému, zkvalitníme přechody mezi jamkami a zaměříme se i na další prosvětlování okolí greenů a odpališť. Na jamce č. 3 bude vznikat nový green, čímž se jamka o pár metrů prodlouží. Na jamkách č. 5 a 6 vybudujeme bunker a jezero. Na jamce č. 18 postupně vzniká odpaliště a do budoucna plánujeme z této jamky udělat par 5. S ohledem na výše uvedené změny a na změny, které již v uplynulých letech na hřišti proběhly, nás na jaře čeká nové normování hřiště.
  Již několik let se snažíme také o to, aby došlo k vybudování podchodu pod silnicí, abychom Vám zajistili pohodlnější a bezpečnější přechod od klubovny na hřiště. Bohužel to nezáleží pouze na nás a tento proces zřejmě potrvá ještě delší dobu.

  Intenzivně také pracujeme na tom, abychom Vám zajistili kvalitní stravování. Uvědomujeme si, že v této oblasti máme v tuto chvíli veliké rezervy, ale věříme, že se nám podaří najít vhodné řešení a že v příštím roce budete spokojeni.

  V poslední době stoupají náklady na údržbu a provoz hřiště (pohonné hmoty, kvalifikovaná pracovní síla, hnojiva, osiva, písek, doprava, náhradní díly, elektrická energie). Naše hřiště je navíc v provozu celoročně – to vše a mnohé další se odráží do narůstajících nákladů. Ač velmi neradi, jsme nuceni tyto zvyšující se náklady promítnout do ceny poplatků tak, abychom byli schopni udržet takovou kvalitu hřiště, na jakou jste zvyklí. Věříme však, že i přes to nám svou přízeň zachováte a užijete si s námi jak nadcházející sezónu, tak i mnoho dalších. 

  Ceník ročního hracího fee na rok 2023 pro členy GCPA:
  •    Dospělí – 16 000 Kč
  •    Senioři (od 60 let) – 13 000 Kč
  •    Junioři 15–18 let – 3 000 Kč
  •    Studenti 18–25 let – 5 000 Kč

  Před koncem roku jsme si pro Vás již tradičně připravili slevovou nabídku. Při zakoupení ročního hracího fee (dospělí a senioři) na rok 2023 nejpozději do 15. 12. 2022 Vám nabízíme slevu ve výši 2 000 Kč.

  Roční hrací fee je možné uhradit hotově na recepci klubu denně od 9 do 16 hodin nebo převodem na účet č. 19-2521200277/0100, jako variabilní symbol uveďte členské číslo (případně do poznámky specifikujte jméno hráče a typ poplatku). Pokud hráč uhradí některý z těchto řádných ročních hracích fee, již neplatí členské/udržovací příspěvky.

  Pro ty z Vás, kteří nehrají tak často, máme opět „klubový poplatek“ za 3 000 Kč. Zakoupením tohoto poplatku získáváte tzv. klubové členství, které zahrnuje 50% slevu na jednotlivá hrací fee a možnost v dané sezóně čerpat 4x 9 jamek nebo 2x 18 jamek zdarma.

  Klubový poplatek je možné uhradit hotově na recepci klubu nebo převodem na účet č. 78-9260490297/0100, jako variabilní symbol uveďte členské číslo (případně do poznámky specifikujte jméno hráče a typ poplatku).

  Výše uvedené poplatky se vztahují na členy, kteří mají tzv. doživotní členství a již v minulosti zaplatili celou částku za vstupní členství. Pokud jste do této doby využívali pouze tzv. členství na zkoušku, neváhejte se na nás obrátit a pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější možný typ členství na příští rok.

  Ještě jednou Vám velmi děkujeme za přízeň a těšíme se na další setkání ať už na jednom z blížících se turnajů, na kávě v klubovně nebo v příštím roce! Hřiště, klubovna i tréninkové plochy zůstávají otevřeny celoročně.

  Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč a Golf Clubu Pardubice

  Další ročník oblíbeného prvorepublikového turnaje je za námi

  28.10.2022 jsme uspořádali tradiční sváteční turnaj 1. REPUBLIKA. Počasí nám přálo, účast byla opět parádní a chválíme především ty, kteří přišli v dobovém oblečení…
  🏆 Nejlepší výsledek turnaje přinesl ze hřiště Milan Štrup (79 ran)

  V kategorii 0 - 20 se umístili:
  🥇 Lenka Pátková
  🥈 Milan Štrup
  🥉 Kamil Chlupáč

  V kategorii 20,1 - 54 se umístili:
  🥇 Veronika Vaverková
  🥈 Pavel Zvěřina
  🥉 Matěj Procházka

  Vítězům gratulujeme a děkujeme všem účastníkům za skvělý den! 🫶

  Další připravované turnaje:
  - sobota 5.11. RoadCafe Burger Cup
  - sobota 12.11. Svatomartinská husa
  A věříme, že to není zdaleka vše...

  Váš tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč

  5. ročník turnaje greenkeepera

  Vážení golfisté,

  srdečně Vás zveme na již 5. ročník turnaje greekeepera. Letos jsme se rozhodli pro oblíbený formát Texas Scramble dvojic. Počasí má být krásné, hřiště je stále v top stavu a hrajeme na letní greeny (zatím bez zásahu podzimní údržby).

  Přijďte si zahrát, pobavit se s ostatními členy klubu a po vyhlášení výsledků se můžete od našeho hlavního greenkeepera Ondry Pátka dozvědět, jaké má se hřištěm plány na příští rok.

  Budeme se těšit již tuto sobotu 29. 10. 2022!

  Více informací najdete ZDE.

  Váš tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč a Golf Clubu Pardubice

  Slavnostní otevření lávky Mjr. Aubrechta přes Opatovický kanál

  Ve středu 28. 9. 2022 byla za přítomnosti veřejnosti slavnostně otevřena lávka Mjr. Aubrechta přes Opatovický kanál, která se nachází nedaleko naší klubovny.

  Slavnostního otevření se účastnili všichni partneři zapojení do projektu, který spojuje několik historických milníků a osobností. Video z akce najdete na ZDE.

  Velké díky patří právě jim: Chládek a Tintěra, město Lázně Bohdaneč, Pardubický kraj, Rybniční hospodářství, Léčebné lázně Bohdaneč, MAS Bohdanečsko, Československá obec legionářská.

  Více informací o celém projektu se můžete dozvědět www.krajinaticha.cz.

  Článek o samotném otevření lávky si můžete přečíst ZDE

  LB OPEN pro-am v sobotu 24.9.

  Lázně Bohdaneč OPEN 2022! Jediný letošní PRO-AM v Bohdanči. U toho nesmíte chybět! Přihlášky ZDE.

  Turnaj a slavnostní otevření lávky přes Opatovický kanál

  Více informací o celém projektu najdete ZDE.

  Den otevřených dveří

  Nemáte plány na nedělní odpoledne? Přijďte na den otevřených dveří a vyzkoušejte golf! 

  Rezervace předem není potřeba.

  Budeme se těšit!

  ZÁŘIJOVÉ TRÉNINKY PRO ČLENY S ROBERTEM SCHOVÁNKEM

  Ladíme formu i v září! Každé úterý v 17:00.

  Rozpis tréninků:

  6. 9. 2022  Puttování
  13. 9. 2022  Hra do 100 metrů
  20. 9. 2022  Driver a dřeva
  27. 9. 2022  Hřiště a taktika (2 hodiny) – trénink již od 16:00

  Podmínky a podrobné informace:

  - Přihlášky na tréninky osobně nebo telefonicky na recepci (723 625 525).

  - Cena 250 Kč – platí se v den konání tréninku (míče na driving range nejsou v ceně).

  - Minimální počet účastníků 4, maximální 6.

  - Tréninky probíhají vždy od 17:00. Pokud bude tento čas naplněn, budou vypsány další termíny.

  - Délka tréninku je 60 minut.

  - Rezervace je závazná. Možnost zrušit rezervaci nejpozději 24 hodin předem (prosíme telefonicky na recepci). V případě pozdějšího zrušení bude hráči účtováno 250 Kč.

  DALŠÍ DVA TÝDNY BOHDANČE V DOBROUČI A DOBROUČE V BOHDANČI

  Vážení členové GCPA,

  pro velký úspěch a zájem pro Vás máme další dva týdny akce Bohdanče v Dobrouči a Dobrouče v Bohdanči.

  Od pondělí 22. 8. 2022 do neděle 4. 9. 2022 si tak můžete v Dolní Dobrouči opět zahrát za 500 Kč.

  Přejeme hezkou hru!

  Váš tým Golf Clubu Pardubice a Golf Resortu Lázně Bohdaneč

  Letní aerifikace greenů

  Vážení golfisté,

  v tomto týdnu (pondělí - středa) bude na hřišti probíhat aerifikace a pískování greenů.

  Hra proto může být lehce omezena.

  Jako omluvu za omezení hry jsme si pro vás na pár dní připravili kompenzaci v podobě slevy ze základního fee. Tato sleva se nesčítá s ostatními slevami ani s klubovými reciprocitami.

  Děkujeme za pochopení a přejeme hezkou hru!

  Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč

  Kuchyň z provozních důvodů do odvolání uzavřena

  Vážení golfisté a návštěvníci našeho resortu,

  z provozních důvodů se u nás bohužel v tuto chvíli nevaří. Na recepci Vám rádi připravíme oblíbené párečky a tousty. Na brzkém obnovení stravování usilovně pracujeme.

  Zajištění cateringu na turnaje a akce zůstává beze změn.

  Děkujeme za shovívavost a pochopení.
  Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč

  Mezinárodní mistrovství ČR seniorů zná své vítěze

  9. – 11. 8. se v Karlových Varech uskutečnilo Mezinárodní mistrovství ČR seniorů, na kterém startovalo více než 130 hráčů a hráček z celé Evropy.

  Golf Club Pardubice měl mezi účastníky také svého reprezentanta, Josefa Nováka, který se po dvou prvních kolech držel na skvělém druhém místě. Velmi těsným výsledkem nakonec v kategorii master senioři získal bramborovou medaili. První tři místa obsadili švédští reprezentanti.

  Tímto umístěním se nicméně stává národním mistrem v této kategorii a my mu ze srdce gratulujeme!

  Výsledková listina ZDE.

  Golf Club Pardubice

  Tento web využívá cookies

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti