Upravit stránku

Novinky

Zvýhodněné roční fee na rok 2022

Vážení členové,

velmi Vám děkujeme za přízeň, kterou jste nám projevovali v tomto roce. Moc si toho vážíme a už teď se těšíme na příští sezonu.

Před koncem roku jsme si pro Vás připravili tradiční slevovou nabídku na nákup hracího fee na rok 2022 při platbě do konce roku 2021. Slevu 2000 Kč můžete uplatnit na tyto poplatky:

 • Standardní roční hrací fee pro rok 2022 – 13.000 Kč
  • Při platbě do konce roku 2021 - 11.000 Kč
 • Roční hrací fee SENIOR pro rok 2022 – 10.000 Kč
  • Při platbě do konce roku 2021 - 8.000 Kč
 • Roční hrací fee JUNIOR (student) 18-25 let pro rok 2022 – 5.000 Kč
  • Při platbě do konce roku 2021 - 3.000 Kč (tuto částku platí i mladší junioři od 15 let)

Výše uvedené roční fee je možné uhradit hotově na recepci klubu denně od 9 do 16 hodin nebo převodem na účet č. 19-2521200277/0100, jako variabilní symbol uveďte členské číslo (případně do poznámky specifikujte jméno hráče a typ poplatku). Pokud hráč uhradí některý z těchto řádných ročních hracích fee, již neplatí členské/udržovací příspěvky.

Nepatříte k hráčům, kteří u nás hrají několikrát týdně a roční hrací fee se Vám tak nevyplatí? Máme pro Vás na výběr ze dvou členských poplatků:

 • Klubový poplatek – 2.600 Kč (hráč tímto poplatkem získává 50 % slevu na hrací fee a k tomu 2 x 18 jamek nebo 4 x 9 jamek na danou sezonu zdarma).
 • Udržovací poplatek – 1.000 Kč (hráč zůstává evidovaný v GCPA a v ČGF, ale nevztahují se na něj žádné výhody člena).

Klubový a udržovací poplatek můžete také platit hotově na recepci klubu nebo převodem na účet č. 78-9260490297/0100.

Pozn.: Uvedené ceny ročních fee a členských poplatků jsou platné pro členy s doživotním členstvím. Pokud potřebujete poradit s výběrem správného poplatku nebo u nás máte pouze tzv. členství na zkoušku, neváhejte se na nás obrátit na čísle recepce 723 625 525 nebo emailem na recepce@gcpa.cza my Vám rádi poradíme.

Přejeme Vám krásný adventní čas a těšíme se na další setkání s Vámi ať už v nadcházejících zimních měsících nebo v příštím roce.

Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč
 

Dočasné uzavření hřiště

Vážení příznivci zimního golfu,

počasí se nám v následujících dnech výrazně zhorší, a proto jsme se rozhodli hřiště a putting green u klubovny v tuto chvíli uzavřít, aby nedošlo k poškození hracích ploch na příští sezonu.

O opětovném otevření vás budeme určitě informovat.

Klubovna, driving range a cvičné chipping greeny zůstávají v provozu…🏌🏼‍♂️☕️

Děkujeme za pochopení.

Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

Cross Country turnaj přeložen na neurčito

Vážení golfisté,

slibovaný turnaj CROSS COUNTRY budeme muset v tuto chvíli kvůli nepříznivé předpovědi počasí na následující dny odložit na neurčito. Pokud to půjde, určitě tento žádaný turnaj uskutečníme…🙏🏻⛳️

Děkujeme za pochopení.

Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

Podzimní údržba

Vážení golfisté,
od středy 10. 11. 2021 bude na hřišti probíhat velká podzimní údržba, především aerifikace, pískování greenů, pískování odpališť…

Z toho důvodu bude ve středu celý den zavřená druhá devítka a ve čtvrtek první devítka. Údržba bude probíhat celý týden, ale největší část právě v těchto dnech.

Kvůli omezení hry a zhoršení kvality greenů jsme si pro vás připravili zvýhodněné ceny green fee (9 jamek za 400 Kč a 18 jamek za 600 Kč).

Děkujeme za pochopení a přejeme hezkou hru!
Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč
 🍀

Pozvánka na nadcházející turnaje

Vážení golfisté,
golfová sezóna nám pomalu, ale jistě vrcholí, a proto nám dovolte Vás pozvat na dva nadcházející turnaje.
Předpověď vypadá slibně a pro nás všechny to bude zároveň možnost užít si hřiště ve skvělém stavu předtím, než se vrhneme na podzimní úpravy hracích ploch.

Ve čtvrtek 28.10. se můžete těšit na turnaj 1. republika (více info a přihlášky zde).
V sobotu 30.10. si pro Vás náš hlavní greenkeeper Ondřej Pátek připravil 4. ročník turnaje greenkeepera (více info a přihlášky zde).

Oba turnaje budou určitě stát za to a my se na Vás budeme těšit.
Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč

MISTROVSTVÍ GCPA NA RÁNY 4.9.2021

Vážení členové a přátelé GCPA,

každoroční Mistrovství klubu je za rohem!  Letošní klání o prestižní titul Mistra Golf Clubu Pardubice ve hře na rány se uskuteční již v sobotu 4. 9. 2021. Mistrovství je jako každý rok otevřené i pro nečleny GCPA. Ti sice nezasáhnou do soutěže na rány, ale mohou zabojovat o umístění v kategorii STABLEFORD Netto. Samozřejmostí budou i vložené soutěže Longest Drive (muži a ženy) a Nearest to pin (společná).

Mistrovství klubu je tradiční akce, která není pouze sportovní událostí, ale také příležitostí potkat se s ostatními členy klubu a užít si pohodový den plný golfu, dobrého jídla, zakončený zábavou a posezením na 19. jamce. Těšit se můžete na promítání fotek z historie klubu a některých úspěšných akcí v prostorách nové klubovny.

Tento rok Vám také poprvé můžeme nabídnout naše nové ubytování! Pokud někdo z Vás „přespolních“ hráčů bude mít zájem u nás přespat, s rezervací neotálejte. Kapacita je omezená, k dispozici jsou čtyři dvoulůžkové pokoje.

Více informací a přihlášky ZDE.

Těšíme se na Vás!
Tým Golf Clubu Pardubice

Aerifikace greenů

Vážení golfisté,

ve středu a ve čtvrtek bude na hřišti probíhat aerifikace a pískování greenů. Ve středu 11. 8. bude z tohoto důvodu uzavřena druhá devítka a ve čtvrtek 12. 8. bude uzavřena první devítka.
Děkujeme za pochopení a přejeme hezkou hru!


Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

Golf Club Pardubice slaví úspěchy ligových družstev

Minulý víkend s sebou přinesl úžasné sportovní úspěchy našeho klubu.  Mužský tým Golf Clubu Pardubice opět zazářil a výhrou ve 2. lize vybojoval postup do 1. ligy, kterou si zahraje v příštím roce!

První dvě kola se v půlce července odehrála v Mladých Bukách, kde náš tým exceloval a celou základní část se držel na prvním místě tabulky. Za třetím kolem a play off vycestoval mužský tým do Machnína (Golf Club Liberec) a perfektním výkonem v play off vybojoval první místo. „Nebyla to taková sranda, jak jsem si myslel. Všichni makali naplno a příští rok se budeme bít ze všech sil o co nejlepší umístění,“ okomentoval úspěch mužů kapitán Robert Schovánek.

Ženský tým si nejdříve v Telči a poté na hřišti ve Slavkově u Brna (Austerlitz Golf Resort) velmi dobrým výsledkem udržel svojí pozici v 1. lize. „Bojovaly jsme jako lvice, vyhrály jsme při rozehrávce na 1. jamce. Jsme šťastné, že jsme se udržely v 1. lize,“ říká kapitánka Eva Hloušková.

 

Sestava mužského týmu:

Robert Schovánek (kapitán), Jakub Hašek, Michal Hož, Daniel Karnas, Jiří Kojzar, Martin Kuťák, Josef Novák.

Sestava ženského týmu:

Eva Hloušková (kapitánka), Jitka Andrýsová, Karolína Lexová, Bohumila Hanusová, Nikol Angerová.

 

Oba týmy mají v příštím roce před sebou velkou výzvu a my se už teď těšíme na další úspěchy.

Všem reprezentantům děkujeme a vítězům gratulujeme! 

 

 

 

Pražské prázdniny v Golf Resortu Lázně Bohdaneč

Rozšiřujeme naší promo prázdninovou akci o další kluby. Od 17 srpna nabízíme 50% slevu na fee při obsazení flightu minimálně dvěma hráči pro tyto kluby: Albatros, Pyšely, Černý Most Black Bridge, Hodkovičky, Hostivař, Praha – Motol, Zbraslav – Prague City Golf a Mstětice. Přijeďte objevit krásné mistrovské 18-ti jamkové hřiště, které je v posledních letech vyhlášené kvalitou hracích ploch a které opravdu nenudí. U nás jste z Prahy po D11 za 50 minut 😊. Akce platí již i pro celý víkend od 31.7.2021. Hřiště je ve skvělé kondici, podívejte se, jak naše hřiště hodnotí naši nejlepší profesionálové:

https://www.youtube.com/watch?v=SKnyM3IzxgM

https://www.youtube.com/watch?v=ruLSREf78AY

https://youtu.be/sz4GJI5tYsk

Vilém 500 OPEN

Golf Resort Lázně Bohdaneč a Golf Club Pardubice Vás srdečně zvou na golfový turnaj Vilém500 OPEN, který se uskuteční 24.7. Tato sportovně-společenská akce pod záštitou Pardubického kraje je součástí oslav 500 let renesance v Pardubickém kraji (více na www.vilem500.cz).

Připraven je pro Vás turnaj na 18 jamek, bohaté občerstvení, večerní společenská akce a doprovodný  program (hračky a vynálezy Leonarda da Vinci, historický šerm, informace o připravované lávce přes Opatovický kanál, přednáška o historii rybníkářství na Pardubicku).

Začátek turnaje: cannon start v 10:00
Přihlášky: zde

Generálním partnerem celé akce je Chládek a Tintěra, a.s. Podporovatelé projektu jsou Rybniční hospodářství s.r.o., MAS Bohdanečsko, Marina Kemp Stéblová, Pardubický pivovar a.s., Správa a údržba silnic Pardubického kraje, město Lázně Bohdaneč, Léčebné lázně Bohdaneč a.s, Indoor golf s. r. o.

 

TRÉNINKY PRO ČLENY S ROBERTEM SCHOVÁNKEM VOL. 2

Vážení členové Golf Clubu Pardubice,

první série členských tréninků byla úspěšná, a proto vypisujeme další prázdninové termíny. Jedná se o skupinové tréninky pro členy GCPA pod vedením našeho profesionálního trenéra Roberta Schovánka.

Rozpis tréninků:

6. 7. 2021        CHIP

13. 7. 2021      PITCH

20. 7. 2021      PUTTING

27. 7. 2021      BUNKER

3. 8. 2021        DRŽENÍ A MÍŘENÍ

10. 8. 2021      ŽELEZA

17. 8. 2021      DRIVER

24. 8. 2021      SPECIÁLNÍ, TVAROVANÉ RÁNY

31. 8. 2021      HŘIŠTĚ A TAKTIKA (2 hodiny)

Podmínky a podrobné informace:

 • Přihlášky na tréninky osobně nebo telefonicky na recepci (723 625 525).
 • Cena 250 Kč – platí se v den konání tréninku (míče na driving range nejsou v ceně).
 • Minimální počet účastníků 4, maximální 6.
 • Tréninky probíhají vždy od 17:00. Pokud bude tento čas naplněn, bude vypsán další od 18:00.
 • Délka tréninku je 60 minut.
 • Rezervace je závazná. Možnost zrušit rezervaci nejpozději 24 hodin předem (prosíme telefonicky na recepci). V případě pozdějšího zrušení bude hráči účtováno 250 Kč.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na recepci.
Těšíme se na Vás!
Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

Údržba greenů

Vážení golfisté, hřiště se pro Vás snažíme po celý rok udržovat ve skvělé kondici. Občas to však s sebou přináší větší zásah našich greenkeeperů.  V pondělí 28. 6. a v úterý 29. 6. bude na hřišti probíhat prořezávání greenů. Pokud nám to počasí a časové možnosti dovolí, greeny budou i zapískovány.

Práce budou probíhat na obou devítkách a je možné, že bude hra lehce omezena. Pro hráče platící plné green fee bude připravena sleva (ostatní slevy se nesčítají).

Omlouváme se za dočasné omezení, ale věříme, že si za pár dní opět užijete kvalitu našich jamkovišť.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

Uzavření hřiště 10.6. – 13.6.

Vážení golfisté, ve dnech 10. a 11. června bude hřiště uzavřeno z důvodu konání tradičního turnaje GASCO OPEN 2021 Presented by Robert Schovánek.  Jedná se o již 10. ročník a jako každý rok se na startovní listině objevují zajímavá jména z řad profesionálů. Článek o turnaji si můžete přečíst zde.
O víkendu 12. a 13. června se na našem hřišti hraje III. Liga družstev mužů.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás opět v pondělí 14.6.

Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

TRÉNINKY PRO ČLENY S ROBERTEM SCHOVÁNKEM

Vážení členové Golf Clubu Pardubice,

společně s naším profesionálním trenérem Robertem Schovánkem jsme si pro Vás na letošní sezónu připravili skupinové 60 minutové tréninky zaměřené na různé disciplíny.

Aktuální rozpis tréninků:

11. 5. 2021          17:00 bunker

25. 5. 2021          17:00 putting

1. 6.2021             17:00 driver

22. 6. 2021          17:00 železa

Jedné lekce se může zúčastnit maximálně 6 hráčů (v případě velkého zájmu vypíšeme další termíny).

Cena 250 Kč – platit lze v den konání tréninku (míče na driving range nejsou v ceně).

Přihlašovat se můžete osobně nebo telefonicky na recepci (723 625 525).

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Těšíme se na Vás!
Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

Stále hrajeme za zvýhodněnou jarní cenu fee

Vážení golfisté,
v Bohdanči stále hrajeme za zvýhodněnou jarní cenu fee (od pondělí 29.3. do čtvrtka 1.4. hrajeme 18 jamek za 700 Kč, 9 jamek za 400 Kč), na letní greeny!
Hra stále možná pouze pro dvojice.
Driving range v tuto chvíli otevřen denně od 9:00 do 18:00.
Okénko na recepci pro odbavení a s nabídkou nápojů a lehkým občerstvením otevřeno také denně cca 9:00 – 18:00.

Těšíme se na vás J
Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

Aktuální opatření od 22.3.

Vážení golfisté,
přinášíme pár aktualit od 22.3.:

 • - sportování je možné již na území celého okresu
 • - hřiště bude od dnešních 12:00 připraveno pro hru na letní greeny
 • - do pátku 26.3. hrajeme stále za zvýhodněnou cenu 600 Kč za 18 jamek, 400 Kč za 9 jamek
 • - hra je umožněna stále pouze dvojicím

Těšíme se na vaši návštěvu.
Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

 

Provoz areálu od 1.března 2021

Vážení golfisté,

hřiště i celý areál zůstává otevřený pro členy i veřejnost při dodržování nových vládních opatření o omezení pohybu:

 1. Turnaje – zakázány.
 2. Počet osob ve flightu – velikost skupinky je omezena na maximálně 2 osoby čili flighty mohou být maximálně dvoučlenné – výjimkou jsou členové domácnosti.
 3. Driving range – omezení skupinek 2 osob, rozestupy skupinek min. 2 metry.
 4. Trénování – omezení skupinek 2 osob (např. trenér + 1 osoba).
 5. Respirátory/roušky – při venkovní hře a trénování nejsou povinné.
 6. Zájmové kroužky golfu dětských skupin – zakázáno.
 7. WC, šatny, sprchy – uzavřeny.
 8. Výdejové okénko – otevřeno.

Prosíme všechny o dodržování všech platných opatření a zvýšenou míru ohleduplnosti vůči ostatním návštěvníkům.

Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

ÚNOR V BOHDANČI – od 4.2. do odvolání hrajeme na zimní greeny!

Počasí je zatím nevyzpytatelné, proto prosíme zájemce o hru, aby se každý den po 9. hodině telefonicky informovali na recepci (723 625 525), jaké jsou na hřišti podmínky a jestli bude hra možná.
Rezervace zatím možné pouze po telefonické domluvě.

Driving range otevřen denně 9-16
Klubovna a vnitřní prostory vč. toalet zůstávají uzavřeny.
Nealkoholické nápoje je možné zakoupit s sebou.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.
Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

Vilém 500

S radostí oznamujeme, že se Golf Resort Lázně Bohdaneč ve spolupráci s Pardubickým krajem stal hrdým partnerem v programu Vilém500. Náš kraj si letos v dubnu připomene 500 let od úmrtí Viléma z Pernštejna a na toto výročí je připraven celoroční program. I u nás se můžete těšit na víkendovou akci, která se uskuteční od 23. 7. do 25. 7. Bližší informace se včas dozvíte!

PF 2021

Milí golfisté a příznivci klubu,

děkujeme Vám za letošní přízeň a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a hodně povedených odpalů.

V novém roce se na Vás budeme těšit.

Tým Golf Resort LB.