Upravit stránku

V sobotu 1.8. otevřený turnaj pro všechny, ale především pro členy Golf Clubu Pardubice a GC Molitorov. Grilování po hře.

Hledáme nové členy týmu

Aktuálně rozšiřujeme náš tým údržby hřiště. Hledáme spolehlivé pracovníky na brigádu nebo pracovní poměr.

Kontakt pro zájemce 602 617 718 – Jaromír Pátek.

Prodloužený víkend a otevření drivingu v omezeném režimu

Předpověď počasí na prodloužený víkend vypadá skvěle a nás čekají dva turnaje. Již zítra 4.7. HEZKÁ HRA 2020 a v pondělí 6.7. TURNAJ PŘÁTEL ZDEKOPROSTO. V neděli se turnaj nekoná, takže máte příležitost si užít pohodovou hru bez omezení.
DRIVING RANGE bude od soboty otevřen s omezením pouze krátkých ran. Přesné instrukce dostanete na recepci.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásný prodloužený víkend plný golfu. ⛳

Od dnešního dne hrajeme bez omezení!

Od dnešního dne hrajeme bez omezení! 
Naši greenkeepeři si během pondělí a úterý poradili s vodou a od dnešního rána pracovali na nutné úpravě greenů. Hřiště je proto opět ve skvělé kondici.
DRIVING RANGE zůstává pro tuto chvíli zavřen a o jeho otevření Vás budeme informovat.
Cvičné plochy před klubovnou jsou otevřené.
Těšíme se na Vás! 😊

Uzavření hřiště do 1.7.2020

Uzavření hřiště.💥 Vzhledem k aktuálnímu stavu počasí 🌧🌧🌧 bude hřiště uzavřeno od pondělí do středy a o otevření 1devítky Vás budeme informovat (sledujte náš Facebook). Driving rangen bude uzavřen cely týden. Otevřen zůstává jen chipp a putt green. Děkujeme za pochopení.

V Golf resortu LB jste mohli vidět golfovou elitu

Evropské golfové série na restart sezony stále čekají, česká profesionální špička už má obnovenou premiéru za sebou, navíc v kvalitní zahraniční konkurenci. Turnaj s názvem Gasco Open ovládl na hřišti u Lázní Bohdaneč Francouz Julien Brun, druhý skončil Stanislav Matuš.

Zdroj: https://www.idnes.cz/sport/golf/robert-schovanek-gasco-lazne-bohdanec-open-turnaj.A200616_122824_sport-golf_par

Duha Golf Cup 2020

27.6. se v Golf Resortu Lázně Bohdaneč uskuteční již 11. ročník charitativního turnaje Duha Golf Cup 2020. Přihlášky na serveru CGF:https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=614853610

Promo video zde: https://youtu.be/TdEDeKrCsS8

 

Dočasná provozní pravidla pro hru platna od 7.4.2020

Abychom co nejvíce omezili osobní kontakt a shromažďování většího počtu osob v areálu zavádíme dočasně následující pravidla. Hra bude umožněna pouze hráčům, kteří si vytvořili dopředu rezervaci na dálku (prostřednictvím systému TeeTime nebo telefonicky na tel.723 625 525), platba fee v okénku pro odbavení, preferujeme platbu kartou. Pro hráče s předplaceným ročním fee bude stačit závazná rezervace v systému TeeTime nebo telefonicky bez nutnosti dalšího odbavení. 💥 Prosíme hráče aby nepřijížděli do areálu dříve než 20 minut před hrou. 💥

Momentálně čekáme na další podrobnosti od ČGF,  na jejich základě budeme pravidla postupně upravovat.

Informace pro členy - Novinky, poplatky za 2020

V přiloženém souboru naleznete dopis členům Golf Clubu Pardubice - novinky pro rok 2020 a informace o platbách členských poplatků

e-Birdie karta Nový unikátní projekt poprvé na Golf Resort LB

Spustili jsme nový unikátní projekt e-birdie karty Úvodní video trailer je zde: https://youtu.be/vs4j7Q3PkKc

 

NOVINKA!!! HCP čtvrtky od 6.6.2019 s GOLF FANATIK a MEN TOUR o zahraniční golf pro dva od YARO Travel. Grilování. Informace:

Finále pro 36 nejlepších dle žebříčků v říjnu.

Každý čtvrtek. Demo dny Golf Fanatik. Poháry a věcné ceny. Body do žebříčků. Občerstvení do bagu, grilování po hře. Turnaj se starty během celého dne, hlavní startovní pole od 15 do 16 hodin. Stableford v několika kategoriích, stableford junioři a senioři, BRUTTO pro hráče s HCP do 18,0!

Více info a přihlášky: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=569124424