Upravit stránku

V sobotu 1.8. otevřený turnaj pro všechny, ale především pro členy Golf Clubu Pardubice a GC Molitorov. Grilování po hře.

Provoz areálu od 22.října 2020

Vážení golfisté, na základě rozhodnutí právní komise ČGF zůstává hřište i driving range OTEVŘENY.

  • Hra je umožněna pouze dvojicím (vícečlenný flight můžou tvořit pouze členové jedné domácnosti).
  • Odbavení probíhá u okénka na recepci.
  • Nápoje je možné zakoupit pouze s sebou.
  • Je nutné dodržovat 2m rozestupy.
  • WC i klubovna zůstávají uzavřeny.
  • Dnešní startovní časy mohou být změněny z důvodu velkého zájmu o hru (vícečlenné flighty budou rozděleny).

Prosíme všechny o respektování nových nařízení, děkujeme za přízeň a přejeme hezkou hru. 
Tým Golf Resort LB 🍀

Akce 4 hráči za 2 fee až do 3.9.

Blíží se konec prázdnin a hodně z Vás přemýšlí, kam si ještě zajet zahrát. Pro „golfové partičky“ jsme tedy připravili akci 4 hráči za 2 fee.  Pokud přijedete ve třech nebo čtyřech hráčích tvořících jeden flight, vždy zaplatíte pouze 2 fee. Přijeďte si vyzkoušet hřiště, které je oceňováno nejlepšími českými profesionály (více zde: https://gcpa.cz/gasco-open ), hřiště prošlo v posledních letech mnoha úpravami, pro vysoké HCP je tak snadněji hratelné, pro nízké HCP stále zůstává sportovní výzvou. Hřiště je nyní připravené do špičkové kvality, všechny hrací plochy dosahují vynikající kvality.

Tato akce platí pouze pro hráče platící standardní hrací fee a je platná do 3.9.2020

Otevřené Mistrovství GCPA na rány

Tak a je to tu zase, dne 5.9. se uskuteční jednodenní otevřené Mistrovství GCPA na rány. Hrajeme současně dvě soutěže. První o prestižní titul Mistra Golf Clubu Pardubice ve hře na rány, této soutěže se mohou účastnit pouze členové GCPA. Druhou soutěží pak bude Stableford netto a té se účastní všichni přihlášení hráči. Turnaj je tak zajímavý nejen pro „elitní chrty z čela leaderboardu“ ale pro Všechny členy i nečleny našeho klubu. Mistrovství klubu u nás vždy bylo nejen sportovní akcí, ale hlavně příležitostí, kdy se nás co nejvíce potká a 19. jamka po turnaji (společenská část) vždy stála za to.  Opět jsou připravené večerní puttovací a chipping soutěže a další překvapení. Poběží promítání z historie klubu, z loňského mistrovství a některých dalších úspěšných akcí z uplynulého roku.

 

Ráno na Vás bude čekat snídaně, voda a tatranka do bagu. Po návratu z hřiště pak jídlo a točené pivo Pilsner Urquell zdarma.  Po vyhlášení výsledků bude následovat 19. jamka - dokud to vydržíme. 

 

Nezapomeňte se tedy VČAS přihlásit zde: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=629339649

 

Hledáme nové členy týmu

Aktuálně rozšiřujeme náš tým údržby hřiště. Hledáme spolehlivé pracovníky na brigádu nebo pracovní poměr.

Kontakt pro zájemce 602 617 718 – Jaromír Pátek.

Prodloužený víkend a otevření drivingu v omezeném režimu

Předpověď počasí na prodloužený víkend vypadá skvěle a nás čekají dva turnaje. Již zítra 4.7. HEZKÁ HRA 2020 a v pondělí 6.7. TURNAJ PŘÁTEL ZDEKOPROSTO. V neděli se turnaj nekoná, takže máte příležitost si užít pohodovou hru bez omezení.
DRIVING RANGE bude od soboty otevřen s omezením pouze krátkých ran. Přesné instrukce dostanete na recepci.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásný prodloužený víkend plný golfu. ⛳

Od dnešního dne hrajeme bez omezení!

Od dnešního dne hrajeme bez omezení! 
Naši greenkeepeři si během pondělí a úterý poradili s vodou a od dnešního rána pracovali na nutné úpravě greenů. Hřiště je proto opět ve skvělé kondici.
DRIVING RANGE zůstává pro tuto chvíli zavřen a o jeho otevření Vás budeme informovat.
Cvičné plochy před klubovnou jsou otevřené.
Těšíme se na Vás! 😊

Uzavření hřiště do 1.7.2020

Uzavření hřiště.💥 Vzhledem k aktuálnímu stavu počasí 🌧🌧🌧 bude hřiště uzavřeno od pondělí do středy a o otevření 1devítky Vás budeme informovat (sledujte náš Facebook). Driving rangen bude uzavřen cely týden. Otevřen zůstává jen chipp a putt green. Děkujeme za pochopení.

V Golf resortu LB jste mohli vidět golfovou elitu

Evropské golfové série na restart sezony stále čekají, česká profesionální špička už má obnovenou premiéru za sebou, navíc v kvalitní zahraniční konkurenci. Turnaj s názvem Gasco Open ovládl na hřišti u Lázní Bohdaneč Francouz Julien Brun, druhý skončil Stanislav Matuš.

Zdroj: https://www.idnes.cz/sport/golf/robert-schovanek-gasco-lazne-bohdanec-open-turnaj.A200616_122824_sport-golf_par

Duha Golf Cup 2020

27.6. se v Golf Resortu Lázně Bohdaneč uskuteční již 11. ročník charitativního turnaje Duha Golf Cup 2020. Přihlášky na serveru CGF:https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=614853610

Promo video zde: https://youtu.be/TdEDeKrCsS8

 

Dočasná provozní pravidla pro hru platna od 7.4.2020

Abychom co nejvíce omezili osobní kontakt a shromažďování většího počtu osob v areálu zavádíme dočasně následující pravidla. Hra bude umožněna pouze hráčům, kteří si vytvořili dopředu rezervaci na dálku (prostřednictvím systému TeeTime nebo telefonicky na tel.723 625 525), platba fee v okénku pro odbavení, preferujeme platbu kartou. Pro hráče s předplaceným ročním fee bude stačit závazná rezervace v systému TeeTime nebo telefonicky bez nutnosti dalšího odbavení. 💥 Prosíme hráče aby nepřijížděli do areálu dříve než 20 minut před hrou. 💥

Momentálně čekáme na další podrobnosti od ČGF,  na jejich základě budeme pravidla postupně upravovat.

Informace pro členy - Novinky, poplatky za 2020

V přiloženém souboru naleznete dopis členům Golf Clubu Pardubice - novinky pro rok 2020 a informace o platbách členských poplatků

e-Birdie karta Nový unikátní projekt poprvé na Golf Resort LB

Spustili jsme nový unikátní projekt e-birdie karty Úvodní video trailer je zde: https://youtu.be/vs4j7Q3PkKc

 

NOVINKA!!! HCP čtvrtky od 6.6.2019 s GOLF FANATIK a MEN TOUR o zahraniční golf pro dva od YARO Travel. Grilování. Informace:

Finále pro 36 nejlepších dle žebříčků v říjnu.

Každý čtvrtek. Demo dny Golf Fanatik. Poháry a věcné ceny. Body do žebříčků. Občerstvení do bagu, grilování po hře. Turnaj se starty během celého dne, hlavní startovní pole od 15 do 16 hodin. Stableford v několika kategoriích, stableford junioři a senioři, BRUTTO pro hráče s HCP do 18,0!

Více info a přihlášky: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=569124424