Upravit stránku

Novinky

1. liga družstev ženy a muži

O víkendu naše ligové týmy mužů i žen vyrazily do dalekého Slavkova u Brna, kde se hrála úvodní kvalifikační kola 1. ligy družstev.

Ženy ve složení Eva Hloušková, Jitka Andrysová, Michaela Kverková a Kateřina Donátová vybojovaly krásné čtvrté místo.

Muži pod vedením nehrajícího kapitána Roberta Schovánka ve složení Michal Hož, Martin Čížek, Vít Šimek, Josef Novák, Martin Kuťák a Ladislav Chramosta skončili na sedmém místě.

Děkujeme všem hráčům za reprezentaci klubu a těšíme se na úspěchy v dalších kolech, která se odehrají v červenci…👏🏻

První cykloorientační závod na Bohdanečsku

Stali jsme se partnerem prvního cykloorientačního závodu na Bohdanečsku. Oprašte svá kola a prozkoumejte krásy okolí našeho hřiště a blízkého okolí.

Více informací a přihlášky zde.

TÝDEN BOHDANČE V DOBROUČI A DOBROUČE V BOHDANČI

Vážení členové Golf Clubu Pardubice,

s naším spřáteleným hřištěm v Dolní Dobrouči jsme si pro Vás připravili speciální akci, díky které máte možnost si za skvělou cenu zahrát toto sportovní hřiště v podhůří Orlických hor, které na Vás zároveň zapůsobí svou rodinnou atmosférou.

V týdnu od 16. 5. 2022 do 22. 5. 2022 si tak můžete zahrát krásné hřiště v Dolní Dobrouči za 500 Kč. Cena platí i na klubové turnaje.

Věříme, že tuto akci oceníte a že si hru v Dolní Dobrouči užijete.

Váš Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč a Golf Clubu Pardubice

Co nás čeká v květnu?

Vážení členové a přátelé golfu,

květen je za rohem a jako minulý měsíc Vám přinášíme přehled toho, co nás čeká a nemine. Tak se podívejte, na co se můžete těšit.

Jaké turnaje nás čekají?

Určitě si vybere každý, kromě klasických osmnáctijamkových víkendových turnajů jsou pro Vás připraveny i odpolední devítky v týdnu. Již od dubna hrajeme LG tour, kde se vždy soutěží o velmi pěkné ceny a na konci května startuje také Under Armour Golf Tour. Tento rok se u nás můžete těšit na 4 odpolední devítky a vítězové mají šanci postoupit do regionálního a následně i do národního finále.

V květnu pokračujeme také s klubovými tréninky pod vedením Roberta Schovánka.
Termíny jsou následující:

4. lekce: 3. a 4. 5. 2022 – Driver a dřeva

Úterý 3. 5. v 17:00

Středa 4. 5. v 16:00

5. lekce: 10. a 11. 5. 2022 – Putting neboť golf se vyhrává na greenu

Úterý 10. 5. v 17:00

Středa 11. 5. v 16:00

6. lekce: 17. a 18. 5. 2022 – Volné téma aneb na co se chcete zaměřit…

Úterý 17. 5. v 17:00

Středa 18. 5. v 16:00

7. lekce 24. a 25. 5. 2022 – Hřiště a taktika (2 hodiny)

Úterý 24. 5. v 17:00 (HCP cca 25+)

Středa 25. 5. v 16:00 (HCP do cca 25)

Přihlašovat se můžete na recepci na tel.723 625 525 nebo na e-mailu recepce@gcpa.cz.

 

Tréninky pro členy s Robertem – dubnové termíny

Vážení členové Golf Clubu Pardubice,

děkujeme Vám za zájem účastnit se skupinových klubových tréninků a za odpovědi, které jste nám poslali. V tuto chvíli jsme se rozhodli nerozdělovat skupiny podle výkonnosti, ale spíše vyhovět Vašim časovým možnostem. Výkonnostní rozdělení budeme chtít dodržet až v případě, že vypíšeme trénink na hřišti. Omlouváme se všem, kteří preferují spíše tréninky dopolední. Pokud se zájem o dopolední časy zvýší, rádi tyto lekce také uspořádáme.

S ohledem na Váš veliký zájem jsme prozatím na každý týden naplánovali dva tréninky na stejné téma, a to v úterky i středy.

Dubnové termíny:

 1. lekce: 12. a 13. 4. 2022 – Úvodní lekce aneb kontrola formy po zimě…

Úterý 12. 4. v 17:00

Středa 13. 4. v 16:00

 

 1. lekce: 19. a 20. 4. 2022 – Krátká hra

Úterý 19. 4. v 17:00

Středa 20. 4. v 16:00

 

 1. lekce: 26. a 27. 4. 2022 – Železa

Úterý 26. 4. v 17:00

Středa 27. 4. v 16:00

Přihlašovat se můžete na recepci na tel.723 625 525 nebo na e-mailu recepce@gcpa.cz.

V případě, že se lekce nebudete moci zúčastnit, kontaktujte nás co nejdříve, prosím.

Budeme se těšit.

Za Golf Resort Lázně Bohdaneč a Golf Club Pardubice 
Nela Žulevičová

Driving range v dubnu

Vážení golfisté,
během dubna můžete zatím na drivingu trénovat každý den od 8 do 18 hodin. 
O případném prodloužení provozní doby vás budeme informovat.
Těšíme se na vás.

Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč

Hřiště otevřeno na letní greeny

Skvělá zpráva pro všechny golfové nadšence. Od středy 16. 3. 2022 hrajeme na letní greeny!

Všechny greeny byly na podzim aerifikovány a nyní i zapískovány.

V průběhu března budou na hřišti probíhat ještě zimní práce a hra může být někdy omezena, proto jsme si pro vás připravili slevu ze základní ceny fee (200 Kč na 18 jamek a 100 Kč na 9 jamek). Tyto slevy se s ostatními slevami nebo akcemi nesčítají.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!
Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč

 

Hledáme nové členy týmu na recepci

Naši golfovou rodinu čeká další sezona, a proto hledáme někoho, kdo nám pomůže vše hladce zvládnout.
Co můžete očekávat?
- práci v příjemném a pohodovém prostředí jednoho z nejoblíbenějších golfových hřišť v ČR
- náplň práce: odbavovaní golfistů před hrou, chod golfové recepce, příprava nápojů, lehký úklid, pomoc při provozu celého resortu včetně penzionu
- práci na HPP nabízíme na celý rok a na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení
Naše požadavky:
- spolehlivost a komunikativnost
- schopnost vyřešit požadavky našich hostů ochotně a s úsměvem
- vlastní doprava (kvůli dostupnosti golfového hřiště)
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- nejdůležitější je pozitivní přístup k práci a vše potřebné ohledně golfového prostředí rádi naučíme

Nástup možný kdykoliv, záleží na dohodě. V případě zájmu posílejte své životopisy na: zulevicova@gcpa.cz.
Budeme se těšit!

Dopis členům a poslední možnost koupit roční hrací fee na rok 2022 za zvýhodněnou cenu

Vážení členové a přátelé golfu,

rok 2022 již běží na plné obrátky a my pevně věříme, že jste do něj vkročili tou správnou nohou, a že pro Vás tento rok bude úspěšný nejen po golfové, ale i té osobní a pracovní stránce.

Rádi bychom Vám znovu poděkovali za uplynulou sezonu 2021 a za přízeň, kterou nám neustále projevujete ať už zvyšující se návštěvností hřiště nebo hojnou účastí na turnajích. Nesmírně si vážíme Vaší zpětné vazby, a to té pozitivní ve formě pochval, ale samozřejmě i té negativní, která nám pomáhá pracovat na tom, abyste byli u nás ještě více spokojeni. Velkým důkazem Vaší přízně je zároveň neustále se rozrůstající členská základna, na kterou jsme náležitě hrdí.

Začátek minulé sezony byl opět trochu komplikovanější. Museli jsme rušit naplánované jarní turnaje a tak turnajová sezona začala o něco později, než jsme zvyklí. I přesto hodnotíme rok 2021 velmi pozitivně. V průběhu léta jsme již kompletně dokončili přístavbu, na které se pracovalo od jara 2020. Nyní jsou Vám k dispozici již plně zprovozněné a vybavené šatny, sprchy, toalety, konferenční místnost, infrasauna a ubytování. Pokud byste naše nové prostory chtěli využít pro školení, firemní meeting, soukromou oslavu nebo nějakou jinou akci, rádi s Vámi vše probereme a pomůžeme naplánovat.

Jako každý rok jsme se i vloni snažili hřiště posunout opět o stupeň výš a udržovat jeho co možná nejlepší kvalitu. Pevně věříme, že se to našemu týmu greenkeeperů pod vedením Ondry Pátka dařilo. Díky nim jste si tak mohli po celou sezonu vychutnat nejen greeny ve skvělé kondici.

S úpravami a zlepšováním hřiště nepřestáváme ani teď v průběhu zimních měsíců. Ti z Vás, kteří si chodí zahrát na zimní greeny, ví, že na druhé devítce se začíná rýsovat nové jezero, že všechny bunkry prošly velkými úpravami a že se dokonce můžete těšit na nějaké nové. Naši greenkeepeři opět rozšířili drenážní systém, který nám již uplynulou sezonu výrazně pomáhal s kvalitou hřiště po deštích. Velkou práci si také hoši dali s vykácením stromů, které vadily hráčům ve hře, a které stínily některým greenům a odpalištím. Brzy se Vám vše pokusíme zdokumentovat, ať víte, na co se můžete těšit. Některá místa na hřišti jsou takřka k nepoznání a my věříme, že budete z novinek na hřišti nadšeni minimálně stejně jako my.

Zainvestovali jsme i do našeho pracovního vozového parku a nový přírůstek v podobě pracovního autíčka je klukům na hřišti velkým pomocníkem při každodenní práci. Všechny stávající stroje také prochází velkou údržbou. Těšit se však můžete i na nové buggyny, které budou v případě příznivých podmínek k dispozici pro zapůjčení na hru. Tímto bychom rádi poděkovali partnerům NAPA TRUCKS a GASCO, s jejichž pomocí jsme pro Vás dvě nové buggyny mohli pořídit.

Trochu nezvykle jsme si pro Vás připravili ještě malou slevu na zakoupení ročního hracího fee 2022 při platbě do konce února.

 • Standardní roční hrací fee pro rok 2022 – 13.000 Kč
  • Při platbě do konce února 2022 - 12.000 Kč
 • Roční hrací fee SENIOR pro rok 2022 – 10.000 Kč
  • Při platbě do konce února 2022 - 9.000 Kč
 • Roční hrací fee JUNIOR (student) 18-25 let pro rok 2022 – 5.000 Kč
  • Při platbě do konce února 2022 - 4.000 Kč

Výše uvedená roční fee je možné uhradit hotově na recepci klubu denně od 9 do 16 hodin nebo převodem na účet č. 19-2521200277/0100, jako variabilní symbol uveďte členské číslo (případně do poznámky specifikujte jméno hráče a typ poplatku). Pokud hráč uhradí některý z těchto řádných ročních hracích fee, již neplatí členské/udržovací příspěvky.

Pro členy, kteří tak často nehrají, platí stále klubový poplatek 2.600 Kč (hráč tímto poplatkem získává 50 % slevu na hrací fee a k tomu 2 x 18 jamek nebo 4 x 9 jamek na danou sezonu zdarma). Posílat ho můžete na účet číslo 78-9260490297/0100.

Pozn.: Uvedené ceny ročních fee a členských poplatků jsou platné pro členy s doživotním členstvím. Pokud potřebujete poradit s výběrem správného poplatku nebo u nás máte pouze tzv. členství na zkoušku, neváhejte se na nás obrátit na čísle recepce 723 625 525 nebo emailem na recepce@gcpa.cza my Vám rádi poradíme.

Ještě jednou děkujeme za přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč

 

V únoru nejen za golfem na Srí Lanku!

Vážení golfisté,

pokud nevíte, kam v zimě vyrazit za golfem, máme pro Vás tip!

Program je vhodný pro golfisty i negolfový doprovod (ubytování přímo v golfových resortech, fakultativní výlety, krásná hřiště...).

Navíc sleva pro členy GCPA!

Více informací na 603 468 787 nebo na info@colombotrading.cz.

PF 2022

Milí golfisté,

rádi bychom Vám touto cestou popřáli pohodové Vánoce a v roce 2022 hodně zdraví, štěstí a úspěchů jak na greenech, tak mimo ně…⛳️

Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč a Golf Clubu Pardubice ❤️

Novoroční odpal v Bohdanči

Vážení členové a přátelé golfu,

srdečně Vás zveme na společné přivítání roku 2022 Novoročním odpalem

 v sobotu 1. 1. 2022 ve 14:00.

Těšit se můžete na pohodovou atmosféru u hořícího krbu, první odpálené míčky roku, setkání s ostatními nadšenými golfisty a přípitek.

Pokud nám to počasí a síly po silvestrovské noci dovolí, můžeme si zasoutěžit o drobné ceny v chipování nebo v ráně na přesnost na drivingu.

Přijďte si společně s námi užít pohodový den a připít si na rok 2022 a další golfovou sezónu!

Těšíme se na Vás.

Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč a Golf Clubu Pardubice

O víkendu hrajeme!

Vážení golfisté, od pátku do neděle si v Bohdanči můžete užít trochu toho zimního golfu…

• Hrát budeme každý den od 10:00 do tmy.

• Fee 9️⃣jamek 300 Kč, 1️⃣8️⃣jamek 500 Kč.

• Hrát budeme zatím na zimní greeny. Letní greeny jsou v tuto chvíli uzavřeny, abychom udrželi skvělou kvalitu na příští sezonu.

• Driving range a cvičné plochy otevřeny.

• Klubovna s roztopeným krbem a milou obsluhou otevřena každý den od 9:00.

Dorazte na golfovou procházku nebo klidně jen na kávu, čaj či svařák. Těšíme se na vás!

Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

Zvýhodněné roční fee na rok 2022

Vážení členové,

velmi Vám děkujeme za přízeň, kterou jste nám projevovali v tomto roce. Moc si toho vážíme a už teď se těšíme na příští sezonu.

Před koncem roku jsme si pro Vás připravili tradiční slevovou nabídku na nákup hracího fee na rok 2022 při platbě do konce roku 2021. Slevu 2000 Kč můžete uplatnit na tyto poplatky:

 • Standardní roční hrací fee pro rok 2022 – 13.000 Kč
  • Při platbě do konce roku 2021 - 11.000 Kč
 • Roční hrací fee SENIOR pro rok 2022 – 10.000 Kč
  • Při platbě do konce roku 2021 - 8.000 Kč
 • Roční hrací fee JUNIOR (student) 18-25 let pro rok 2022 – 5.000 Kč
  • Při platbě do konce roku 2021 - 3.000 Kč (tuto částku platí i mladší junioři od 15 let)

Výše uvedené roční fee je možné uhradit hotově na recepci klubu denně od 9 do 16 hodin nebo převodem na účet č. 19-2521200277/0100, jako variabilní symbol uveďte členské číslo (případně do poznámky specifikujte jméno hráče a typ poplatku). Pokud hráč uhradí některý z těchto řádných ročních hracích fee, již neplatí členské/udržovací příspěvky.

Nepatříte k hráčům, kteří u nás hrají několikrát týdně a roční hrací fee se Vám tak nevyplatí? Máme pro Vás na výběr ze dvou členských poplatků:

 • Klubový poplatek – 2.600 Kč (hráč tímto poplatkem získává 50 % slevu na hrací fee a k tomu 2 x 18 jamek nebo 4 x 9 jamek na danou sezonu zdarma).
 • Udržovací poplatek – 1.000 Kč (hráč zůstává evidovaný v GCPA a v ČGF, ale nevztahují se na něj žádné výhody člena).

Klubový a udržovací poplatek můžete také platit hotově na recepci klubu nebo převodem na účet č. 78-9260490297/0100.

Pozn.: Uvedené ceny ročních fee a členských poplatků jsou platné pro členy s doživotním členstvím. Pokud potřebujete poradit s výběrem správného poplatku nebo u nás máte pouze tzv. členství na zkoušku, neváhejte se na nás obrátit na čísle recepce 723 625 525 nebo emailem na recepce@gcpa.cz a my Vám rádi poradíme.

Přejeme Vám krásný adventní čas a těšíme se na další setkání s Vámi ať už v nadcházejících zimních měsících nebo v příštím roce.

Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč
 

Dočasné uzavření hřiště

Vážení příznivci zimního golfu,

počasí se nám v následujících dnech výrazně zhorší, a proto jsme se rozhodli hřiště a putting green u klubovny v tuto chvíli uzavřít, aby nedošlo k poškození hracích ploch na příští sezonu.

O opětovném otevření vás budeme určitě informovat.

Klubovna, driving range a cvičné chipping greeny zůstávají v provozu…🏌🏼‍♂️☕️

Děkujeme za pochopení.

Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

Cross Country turnaj přeložen na neurčito

Vážení golfisté,

slibovaný turnaj CROSS COUNTRY budeme muset v tuto chvíli kvůli nepříznivé předpovědi počasí na následující dny odložit na neurčito. Pokud to půjde, určitě tento žádaný turnaj uskutečníme…🙏🏻⛳️

Děkujeme za pochopení.

Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč

Podzimní údržba

Vážení golfisté,
od středy 10. 11. 2021 bude na hřišti probíhat velká podzimní údržba, především aerifikace, pískování greenů, pískování odpališť…

Z toho důvodu bude ve středu celý den zavřená druhá devítka a ve čtvrtek první devítka. Údržba bude probíhat celý týden, ale největší část právě v těchto dnech.

Kvůli omezení hry a zhoršení kvality greenů jsme si pro vás připravili zvýhodněné ceny green fee (9 jamek za 400 Kč a 18 jamek za 600 Kč).

Děkujeme za pochopení a přejeme hezkou hru!
Tým Golf Resort Lázně Bohdaneč
 🍀

Pozvánka na nadcházející turnaje

Vážení golfisté,
golfová sezóna nám pomalu, ale jistě vrcholí, a proto nám dovolte Vás pozvat na dva nadcházející turnaje.
Předpověď vypadá slibně a pro nás všechny to bude zároveň možnost užít si hřiště ve skvělém stavu předtím, než se vrhneme na podzimní úpravy hracích ploch.

Ve čtvrtek 28.10. se můžete těšit na turnaj 1. republika (více info a přihlášky zde).
V sobotu 30.10. si pro Vás náš hlavní greenkeeper Ondřej Pátek připravil 4. ročník turnaje greenkeepera (více info a přihlášky zde).

Oba turnaje budou určitě stát za to a my se na Vás budeme těšit.
Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč

MISTROVSTVÍ GCPA NA RÁNY 4.9.2021

Vážení členové a přátelé GCPA,

každoroční Mistrovství klubu je za rohem!  Letošní klání o prestižní titul Mistra Golf Clubu Pardubice ve hře na rány se uskuteční již v sobotu 4. 9. 2021. Mistrovství je jako každý rok otevřené i pro nečleny GCPA. Ti sice nezasáhnou do soutěže na rány, ale mohou zabojovat o umístění v kategorii STABLEFORD Netto. Samozřejmostí budou i vložené soutěže Longest Drive (muži a ženy) a Nearest to pin (společná).

Mistrovství klubu je tradiční akce, která není pouze sportovní událostí, ale také příležitostí potkat se s ostatními členy klubu a užít si pohodový den plný golfu, dobrého jídla, zakončený zábavou a posezením na 19. jamce. Těšit se můžete na promítání fotek z historie klubu a některých úspěšných akcí v prostorách nové klubovny.

Tento rok Vám také poprvé můžeme nabídnout naše nové ubytování! Pokud někdo z Vás „přespolních“ hráčů bude mít zájem u nás přespat, s rezervací neotálejte. Kapacita je omezená, k dispozici jsou čtyři dvoulůžkové pokoje.

Více informací a přihlášky ZDE.

Těšíme se na Vás!
Tým Golf Clubu Pardubice

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti