Upravit stránku

Podrobné informace - jamky

18 jamkové mistrovské hřiště, v sousedství Lázní Bohdaneč a přírodní rezervace Bohdanečský rybník, Vás uchvátí pestrostí jamek. Hřiště bylo citlivě zasazeno do existující přírody a v tomto směru patří mezi jedny z nejkrásnějších 18 jamkových hřišť u nás (video zde). Hřiště postupně prošlo v posledních třech letech řadou změn zaměřených na zvýšenou pohodu hráčů a významné zlepšení kvality hracích ploch i jejich okolí. Cílem aktuálního designu je to, aby hřiště bylo  milosrdné k hráčům s vysokým HCP a zároveň zůstal zachován vysoce sportovní ráz pro hráče s nízkým HCP.  Že se to podařilo potvrzují i názory nejlepších českých profesionálů, kteří se již tradičně setkávají na našem hřišti v rámci turnaje GASCO Open (více zde).  Celý golfový areál se vyznačuje přívětivou atmosférou a golfisté se sem rádi vrací nejen za kvalitním a zajímavým hřištěm ale i díky "rodinné venkovské" atmosféře. 

Nabízíme také řadu dalších aktivit, které mohou využít "nehrající" návštěvníci našeho resortu. V těsném okolí hřiště je síť cyklotras, naučné stezky a národní technická památka Opatovický kanál s pozůstatky středověké rybniční soustavy s poklidným tokem pro vodáky (přímo v resortu si můžete vypůjčit kánoe). Půjčujeme také kola, můžete se tak vydat na prohlídku největší ptačí rezervace u nás nebo navštívit četné písníky, které nabízejí možnost kvalitního koupání (více informací zde).  

 Náš resort je také ideálním místem pro uspořádání firemních a rodinných akcí. V této oblasti máme více jak 15 let zkušeností, od organizace velkých privátních turnajů až po malé akce pro rodiny nebo skupiny přátel. Nebojte se nás kontaktovat, vždy se snažíme svým partnerům vyjít vstříc.     

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti