Upravit stránku

Trackman

Od února 2023 si v příjemném prostředí naší klubovny můžete i během zimy užívat golfu dosyta na v současné době nejmodernějším golfovém simulátoru Trackman4.

Proč zrovna Trackman?

TrackMan4 umí změřit až 31 metrik vašeho úderu a je zcela přesný. Okamžitě vyhodnotí ránu a vy tak můžete mít svou hru pod kontrolou a neustále se zlepšovat. Je to naprosto skvělý nástroj pro instantní zlepšení vaší hry. Právě proto ho k tréninku využívají ti nejlepší světoví hráči.

Pokud nejste fanoušek intenzivního golfového tréninku, můžete si na něm užít hru na téměř 200 světových hřištích společně s vašimi přáteli nebo rodinou. Full HD rozlišení a dokonalá grafika vám poskytne ten nejlepší možný zážitek ze hry.

Hra na simulátoru je vhodná pro všechny věkové i výkonnostní kategorie hráčů. Své si zde najdou děti, teenageři i dospělí. Naše útulná klubovna je ideálním místem i pro pořádání různých akcí, např. narozeninových oslav, firemních večírků, turnajů či teambuildingů.

Co si vzít s sebou?

  • Čisté boty bez spiků
  • Čisté hole
  • Čisté a bílé míčky (bez natisknutého loga, bez označení fixou)
  • Chuť do hry nebo tréninku

Ceník Trackman zima

60 minutdo 17:00večerní časy od 17:00

člen GCPA

600 Kč700 Kč

ostatní

700 Kč800 Kč

 

Jak si rezervovat hru?

  • Termín na simulátoru si můžete rezervovat prostřednictvím aplikace TeeTime nebo telefonicky na recepci 723 625 525.

Doporučení:

  • Pro maximální využití všech výhod, které Trackman Golf nabízí, doporučujeme před první návštěvou stáhnout aplikaci Trackman na Google Play nebo Apple store. Díky aplikaci urychlíte přihlášení a nastavení hry a zároveň můžete sledovat všechny své hry i tréninky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti