Upravit stránku

Dopis členům a poslední možnost koupit roční hrací fee na rok 2022 za zvýhodněnou cenu

07. 02. 2022Žulevičová Nela

Vážení členové a přátelé golfu,

rok 2022 již běží na plné obrátky a my pevně věříme, že jste do něj vkročili tou správnou nohou, a že pro Vás tento rok bude úspěšný nejen po golfové, ale i té osobní a pracovní stránce.

Rádi bychom Vám znovu poděkovali za uplynulou sezonu 2021 a za přízeň, kterou nám neustále projevujete ať už zvyšující se návštěvností hřiště nebo hojnou účastí na turnajích. Nesmírně si vážíme Vaší zpětné vazby, a to té pozitivní ve formě pochval, ale samozřejmě i té negativní, která nám pomáhá pracovat na tom, abyste byli u nás ještě více spokojeni. Velkým důkazem Vaší přízně je zároveň neustále se rozrůstající členská základna, na kterou jsme náležitě hrdí.

Začátek minulé sezony byl opět trochu komplikovanější. Museli jsme rušit naplánované jarní turnaje a tak turnajová sezona začala o něco později, než jsme zvyklí. I přesto hodnotíme rok 2021 velmi pozitivně. V průběhu léta jsme již kompletně dokončili přístavbu, na které se pracovalo od jara 2020. Nyní jsou Vám k dispozici již plně zprovozněné a vybavené šatny, sprchy, toalety, konferenční místnost, infrasauna a ubytování. Pokud byste naše nové prostory chtěli využít pro školení, firemní meeting, soukromou oslavu nebo nějakou jinou akci, rádi s Vámi vše probereme a pomůžeme naplánovat.

Jako každý rok jsme se i vloni snažili hřiště posunout opět o stupeň výš a udržovat jeho co možná nejlepší kvalitu. Pevně věříme, že se to našemu týmu greenkeeperů pod vedením Ondry Pátka dařilo. Díky nim jste si tak mohli po celou sezonu vychutnat nejen greeny ve skvělé kondici.

S úpravami a zlepšováním hřiště nepřestáváme ani teď v průběhu zimních měsíců. Ti z Vás, kteří si chodí zahrát na zimní greeny, ví, že na druhé devítce se začíná rýsovat nové jezero, že všechny bunkry prošly velkými úpravami a že se dokonce můžete těšit na nějaké nové. Naši greenkeepeři opět rozšířili drenážní systém, který nám již uplynulou sezonu výrazně pomáhal s kvalitou hřiště po deštích. Velkou práci si také hoši dali s vykácením stromů, které vadily hráčům ve hře, a které stínily některým greenům a odpalištím. Brzy se Vám vše pokusíme zdokumentovat, ať víte, na co se můžete těšit. Některá místa na hřišti jsou takřka k nepoznání a my věříme, že budete z novinek na hřišti nadšeni minimálně stejně jako my.

Zainvestovali jsme i do našeho pracovního vozového parku a nový přírůstek v podobě pracovního autíčka je klukům na hřišti velkým pomocníkem při každodenní práci. Všechny stávající stroje také prochází velkou údržbou. Těšit se však můžete i na nové buggyny, které budou v případě příznivých podmínek k dispozici pro zapůjčení na hru. Tímto bychom rádi poděkovali partnerům NAPA TRUCKS a GASCO, s jejichž pomocí jsme pro Vás dvě nové buggyny mohli pořídit.

Trochu nezvykle jsme si pro Vás připravili ještě malou slevu na zakoupení ročního hracího fee 2022 při platbě do konce února.

  • Standardní roční hrací fee pro rok 2022 – 13.000 Kč
    • Při platbě do konce února 2022 - 12.000 Kč
  • Roční hrací fee SENIOR pro rok 2022 – 10.000 Kč
    • Při platbě do konce února 2022 - 9.000 Kč
  • Roční hrací fee JUNIOR (student) 18-25 let pro rok 2022 – 5.000 Kč
    • Při platbě do konce února 2022 - 4.000 Kč

Výše uvedená roční fee je možné uhradit hotově na recepci klubu denně od 9 do 16 hodin nebo převodem na účet č. 19-2521200277/0100, jako variabilní symbol uveďte členské číslo (případně do poznámky specifikujte jméno hráče a typ poplatku). Pokud hráč uhradí některý z těchto řádných ročních hracích fee, již neplatí členské/udržovací příspěvky.

Pro členy, kteří tak často nehrají, platí stále klubový poplatek 2.600 Kč (hráč tímto poplatkem získává 50 % slevu na hrací fee a k tomu 2 x 18 jamek nebo 4 x 9 jamek na danou sezonu zdarma). Posílat ho můžete na účet číslo 78-9260490297/0100.

Pozn.: Uvedené ceny ročních fee a členských poplatků jsou platné pro členy s doživotním členstvím. Pokud potřebujete poradit s výběrem správného poplatku nebo u nás máte pouze tzv. členství na zkoušku, neváhejte se na nás obrátit na čísle recepce 723 625 525 nebo emailem na recepce@gcpa.cza my Vám rádi poradíme.

Ještě jednou děkujeme za přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti