Upravit stránku

Dopis členům GCPA a hrací fee na rok 2023

15. 11. 2022Žulevičová Nela
Vážení členové Golf Clubu Pardubice,

konec roku klepe na dveře, a proto Vám jako vždy v tuto dobu přinášíme ohlédnutí za uplynulou sezónou a představení plánů do sezóny příští. Současně Vám chceme nabídnout možnost si ještě letos zakoupit hrací fee na rok 2023 za zvýhodněnou cenu.

V první řadě bychom Vám však rádi poděkovali za podporu, kterou nám neustále projevujete a to nejen zvyšující se návštěvností našeho hřiště. Pomáháte nám vytvářet skvělou atmosféru při klubových akcích, čehož si nesmírně vážíme. Děkujeme Vám za to, že nám stále zachováváte přízeň i přes některé nedostatky, a za zpětnou vazbu, díky které na nich můžeme pracovat. Za podporu děkujeme i našim váženým partnerům.

Uplynulé období hodnotíme kladně, především na základě Vašich ohlasů i pochvalných vyjádření ostatních návštěvníků. Hlavní zásluhu za kvalitu hracích ploch má náš tým greenkeeperů, který hřišti věnoval po celý rok tu nejlepší možnou péči. 
Již nyní probíhají přípravy na příští sezonu. Přes zimu nás čeká spousta práce nejen na hřišti, ale i na údržbě strojů a v zázemí.

Co budeme dělat v zimě a co ještě chceme vylepšit?
Nadále budeme pokračovat v rozšiřování závlahového a drenážního systému, zkvalitníme přechody mezi jamkami a zaměříme se i na další prosvětlování okolí greenů a odpališť. Na jamce č. 3 bude vznikat nový green, čímž se jamka o pár metrů prodlouží. Na jamkách č. 5 a 6 vybudujeme bunker a jezero. Na jamce č. 18 postupně vzniká odpaliště a do budoucna plánujeme z této jamky udělat par 5. S ohledem na výše uvedené změny a na změny, které již v uplynulých letech na hřišti proběhly, nás na jaře čeká nové normování hřiště.
Již několik let se snažíme také o to, aby došlo k vybudování podchodu pod silnicí, abychom Vám zajistili pohodlnější a bezpečnější přechod od klubovny na hřiště. Bohužel to nezáleží pouze na nás a tento proces zřejmě potrvá ještě delší dobu.

Intenzivně také pracujeme na tom, abychom Vám zajistili kvalitní stravování. Uvědomujeme si, že v této oblasti máme v tuto chvíli veliké rezervy, ale věříme, že se nám podaří najít vhodné řešení a že v příštím roce budete spokojeni.

V poslední době stoupají náklady na údržbu a provoz hřiště (pohonné hmoty, kvalifikovaná pracovní síla, hnojiva, osiva, písek, doprava, náhradní díly, elektrická energie). Naše hřiště je navíc v provozu celoročně – to vše a mnohé další se odráží do narůstajících nákladů. Ač velmi neradi, jsme nuceni tyto zvyšující se náklady promítnout do ceny poplatků tak, abychom byli schopni udržet takovou kvalitu hřiště, na jakou jste zvyklí. Věříme však, že i přes to nám svou přízeň zachováte a užijete si s námi jak nadcházející sezónu, tak i mnoho dalších. 

Ceník ročního hracího fee na rok 2023 pro členy GCPA:
•    Dospělí – 16 000 Kč
•    Senioři (od 60 let) – 13 000 Kč
•    Junioři 15–18 let – 3 000 Kč
•    Studenti 18–25 let – 5 000 Kč

Před koncem roku jsme si pro Vás již tradičně připravili slevovou nabídku. Při zakoupení ročního hracího fee (dospělí a senioři) na rok 2023 nejpozději do 15. 12. 2022 Vám nabízíme slevu ve výši 2 000 Kč.

Roční hrací fee je možné uhradit hotově na recepci klubu denně od 9 do 16 hodin nebo převodem na účet č. 19-2521200277/0100, jako variabilní symbol uveďte členské číslo (případně do poznámky specifikujte jméno hráče a typ poplatku). Pokud hráč uhradí některý z těchto řádných ročních hracích fee, již neplatí členské/udržovací příspěvky.

Pro ty z Vás, kteří nehrají tak často, máme opět „klubový poplatek“ za 3 000 Kč. Zakoupením tohoto poplatku získáváte tzv. klubové členství, které zahrnuje 50% slevu na jednotlivá hrací fee a možnost v dané sezóně čerpat 4x 9 jamek nebo 2x 18 jamek zdarma.

Klubový poplatek je možné uhradit hotově na recepci klubu nebo převodem na účet č. 78-9260490297/0100, jako variabilní symbol uveďte členské číslo (případně do poznámky specifikujte jméno hráče a typ poplatku).

Výše uvedené poplatky se vztahují na členy, kteří mají tzv. doživotní členství a již v minulosti zaplatili celou částku za vstupní členství. Pokud jste do této doby využívali pouze tzv. členství na zkoušku, neváhejte se na nás obrátit a pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější možný typ členství na příští rok.

Ještě jednou Vám velmi děkujeme za přízeň a těšíme se na další setkání ať už na jednom z blížících se turnajů, na kávě v klubovně nebo v příštím roce! Hřiště, klubovna i tréninkové plochy zůstávají otevřeny celoročně.

Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč a Golf Clubu Pardubice

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti