Upravit stránku

Dopis členům GCPA a hrací fee na rok 2024

01. 12. 2023Žulevičová Nela
Vážení členové Golf Clubu Pardubice,

blíží se konec roku 2023, a proto Vám jako vždy v tuto dobu přinášíme ohlédnutí za uplynulou sezónou a představení plánů do sezóny příští. Současně Vám chceme nabídnout možnost si ještě letos zakoupit hrací fee na rok 2024 za zvýhodněnou cenu.

Ze všeho nejdříve děkujeme všem hráčům i partnerům za podporu. Bez hráčů by to nemělo smysl a bez partnerů by to nešlo, proto si vážíme Vás všech.

Celý rok jsme se pro Vás snažili udržovat co nejlepší kvalitu hřiště. Velké díky tedy bezpochyby patří i našim greenkeeperům pod vedením Ondry Pátka.

Jaké jsou naše plány se hřištěm?
Plánů je hodně a některé z nich jsme již stihli zrealizovat. V lednu jsme spustili nový indoor a během zimního období si tak můžete užívat hru v teple a pohodlí naší klubovny na nejmodernějším systému Trackman. Oficiální spuštění pro letošní sezonu plánujeme již za pár dní, vše se včas dozvíte.
Od letošního září hrajeme již na nový green na jamce č. 3 a na jamce č. 18 vzniklo nové odpaliště. V současné době na jamce č. 6 budujeme nové jezero a na jamkách č. 7 a 10 se můžete těšit na větší greeny.
Během zimních měsíců nás opět čeká pročišťování zarostlých ploch, prosvětlování okolí greenů a odpališť, úprava bunkerů, rozšiřování závlahového a drenážního systému a spousta další práce. Na jaře plánujeme investovat do robotizace sekání, které máme možnost již nyní testovat.
V současné době také stále čekáme na výsledky normování hřiště, které před nějakou dobou na hřišti proběhlo.

Ačkoliv stále investujeme a náklady na údržbu hřiště jsou veliké, rozhodli jsme se ponechat stejnou výši ročních poplatků a nezdražovat. Věříme, že Vás tato zpráva potěší, že nám zachováte přízeň a že si s námi naplno užijete i nadcházející sezónu.
Ceník ročního hracího fee na rok 2024 pro členy GCPA (vztahuje se na členy, kteří již mají doplacené doživotní členství):
* Dospělí – 16 000 Kč
* Senioři (od 60 let) – 13 000 Kč
* Junioři 15–18 let – 3 000 Kč
* Studenti 18–25 let – 5 000 Kč

Před koncem roku jsme si pro Vás již tradičně připravili slevovou nabídku. Při zakoupení ročního hracího fee (dospělí a senioři) na rok 2024 nejpozději do 15. 12. 2023 Vám nabízíme slevu ve výši 2 000 Kč.

Roční hrací fee je možné uhradit hotově na recepci klubu denně od 9 do 16 hodin nebo převodem na účet č. 19-2521200277/0100, jako variabilní symbol uveďte členské číslo (případně do poznámky specifikujte jméno hráče a typ poplatku). Pokud hráč uhradí některý z těchto řádných ročních hracích fee, již neplatí členské/udržovací příspěvky.

Pro ty z Vás, kteří nehrají tak často, máme opět „klubový poplatek“ za 3 000 Kč. Zakoupením tohoto poplatku získáváte tzv. klubové členství, které zahrnuje zlevněná jednotlivá hrací fee (300 Kč 9 jamek, 500 Kč 18 jamek) a možnost v dané sezóně čerpat 4x 9 jamek nebo 2x 18 jamek zdarma.

Klubový poplatek je možné uhradit hotově na recepci klubu nebo převodem na účet č. 78-9260490297/0100, jako variabilní symbol uveďte členské číslo (případně do poznámky specifikujte jméno hráče a typ poplatku).

Výše uvedené poplatky se vztahují na členy, kteří mají tzv. doživotní členství a již v minulosti zaplatili celou částku za vstupní členství. Pokud jste do této doby využívali pouze tzv. členství na zkoušku, neváhejte se na nás obrátit a my Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější možný typ členství na příští rok. Vaše dotazy můžete směřovat na emailovou adresu recepce@gcpa.cz.

Ještě jednou Vám velmi děkujeme za přízeň a těšíme se na další setkání ať už na jednom z blížících se turnajů, na kávě v klubovně, při hře na simulátoru Trackman nebo v příštím roce! Otevřeno máme celý rok!

za celý tým Golf Clubu Pardubice a Golf Resortu Lázně Bohdaneč
Nela Žulevičová

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti