Upravit stránku

Druhá lekce golfu zdarma pro obyvatele Lázní Bohdaneč a okolních obcí opět v neděli 14.4 od 16 hodin. Již po třetí absolvované lekci si zahrajete na hřišti!

10. 04. 2019J.Pátek

Vážení „Bohdanečáci“!

 

 

Děkujeme, že jste navštívili naše hřiště.

 

Líbil se Vám první trénink golfu? Poradíme Vám, jak dále pokračovat.

 

V první řadě, přijďte v neděli 14.4. v 16 hodin na druhou lekci! Již po třetí účasti na tréninku si můžete zahrát na hřišti!

 

 

Chcete se naučit golf rychleji?

 

  • Za každou účast v nedělním tréninku Vám celý následující týden půjčíme golfové hole a košík míčků na cvičné odpaliště zdarma.
  • Chcete vlastní vybavení? Máme pro Vás tři nové golfové hole a tři míčky s logem Golf Resortu Lázně Bohdaneč za 999,-Kč.
  • Individuální trénink 50 minut s trenérem nabízíme akčně za 290,-Kč.
  • Využijete akci „Hraj golf, změň život“? Tři lekce s trenérem za 299,-Kč urychlí získání zelené karty. http://www.hrajgolfzmenzivot.cz/
  •  

 

Uděláme pro Váš lepší golf co můžeme!

 

S vašimi dotazy se kdykoliv obraťte na slečny na recepci nebo na telefon 602 617 718. Rádi Vám poradíme.

 

Pokud nevyužijete naše akční nabídky – nevadí. Budeme rádi, když vezmete rodinu, kamarády nebo sousedy a přijdete společně na nedělní lekce, kde Vás naučíme golf zdarma. A až Vás potom kdykoliv napadne, třeba jenom jednou, dvakrát za rok si zahrát golf pro radost – moc rádi Vás přivítáme!

 

GOLF RESORT LÁZNĚ BOHDANEČ a GOLF CLUB PARDUBICE.

 

www.gcpa.cz

 

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti