Upravit stránku

Golf Club Pardubice slaví úspěchy ligových družstev

09. 08. 2021Žulevičová Nela

Minulý víkend s sebou přinesl úžasné sportovní úspěchy našeho klubu.  Mužský tým Golf Clubu Pardubice opět zazářil a výhrou ve 2. lize vybojoval postup do 1. ligy, kterou si zahraje v příštím roce!

První dvě kola se v půlce července odehrála v Mladých Bukách, kde náš tým exceloval a celou základní část se držel na prvním místě tabulky. Za třetím kolem a play off vycestoval mužský tým do Machnína (Golf Club Liberec) a perfektním výkonem v play off vybojoval první místo. „Nebyla to taková sranda, jak jsem si myslel. Všichni makali naplno a příští rok se budeme bít ze všech sil o co nejlepší umístění,“ okomentoval úspěch mužů kapitán Robert Schovánek.

Ženský tým si nejdříve v Telči a poté na hřišti ve Slavkově u Brna (Austerlitz Golf Resort) velmi dobrým výsledkem udržel svojí pozici v 1. lize. „Bojovaly jsme jako lvice, vyhrály jsme při rozehrávce na 1. jamce. Jsme šťastné, že jsme se udržely v 1. lize,“ říká kapitánka Eva Hloušková.

 

Sestava mužského týmu:

Robert Schovánek (kapitán), Jakub Hašek, Michal Hož, Daniel Karnas, Jiří Kojzar, Martin Kuťák, Josef Novák.

Sestava ženského týmu:

Eva Hloušková (kapitánka), Jitka Andrýsová, Karolína Lexová, Bohumila Hanusová, Nikol Angerová.

 

Oba týmy mají v příštím roce před sebou velkou výzvu a my se už teď těšíme na další úspěchy.

Všem reprezentantům děkujeme a vítězům gratulujeme! 

 

 

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti