Upravit stránku

Golfová sezona startuje

29. 03. 2023Žulevičová Nela

Vážení členové Golf Clubu Pardubice,

i přes všelijaké počasí, kterému v těchto dnech čelíme, je ta pravá golfová sezona opravdu za dveřmi. Máme za sebou již druhý týden hry na letních greenech, a proto Vám rozesíláme první jarní zpravodaj tohoto roku, aby Vám neunikly žádné nadcházející akce a novinky.

Turnajová sezóna

Turnaje startují hned začátkem dubna, na apríla (vtípek to není). 1. 4.  se můžete těšit na první turnaj sezóny, který nebudeme hrát na úpravu HCP, abyste si užili hru bez stresu, i když předtím nestihnete pořádně potrénovat. Připraveny jsou pro Vás moc hezké ceny, celodenní občerstvení, výstava fotografií Míši Málkové…

Během celého dubna nás samozřejmě čeká několik dalších turnajů (Český Golfový Klub, ZDEKOPROSTO, Vajíčkový turnaj…). Je možné, že ještě nějaké turnaje přibydou, tak nezapomeňte sledovat turnaje v aplikaci TeeTime, na www.cgf.cz nebo u nás na nástěnce.

Letos nepřijdete ani o oblíbenou JAMKOVKU. Letošní formát, pravidla a přihlašování zveřejníme již brzy! Tak začněte ladit formu!

Tréninky pro členy

O skupinové trénování nepřijdete ani letos. Začínáme hned v dubnu, aby Vám tato sezóna přinesla spoustu golfových úspěchů. Trénujeme každé úterý v 17:00.

Rozpis tréninků:

4. 4. 2023 Kontrola formy po zimě - zrušeno pro nepřízeň počasí

11. 4. 2023 Krátká hra -> Kontrola formy po zimě

18. 4. 2023 Železa -> Krátká hra

25. 4. 2023 Puttování -> Železa

Cena hodinového tréninku je 250 Kč + míčky na driving. Přihlašovat se můžete osobně na recepci klubu nebo nám zavolejte na 723 625 525. Prosíme Vás jen o včasnou rezervaci termínu.

Nezapomeňte nás také sledovat na našem Facebooku a Instagramu (@golflaznebohdanec).

Přejeme Vám úspěšný vstup do letošní golfové sezony!
Tým Golf Resortu Lázně Bohdaneč a Golf Clubu Pardubice

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti