Upravit stránku

Otevřené Mistrovství GCPA na rány

22. 08. 2020J.Pátek

Tak a je to tu zase, dne 5.9. se uskuteční jednodenní otevřené Mistrovství GCPA na rány. Hrajeme současně dvě soutěže. První o prestižní titul Mistra Golf Clubu Pardubice ve hře na rány, této soutěže se mohou účastnit pouze členové GCPA. Druhou soutěží pak bude Stableford netto a té se účastní všichni přihlášení hráči. Turnaj je tak zajímavý nejen pro „elitní chrty z čela leaderboardu“ ale pro Všechny členy i nečleny našeho klubu. Mistrovství klubu u nás vždy bylo nejen sportovní akcí, ale hlavně příležitostí, kdy se nás co nejvíce potká a 19. jamka po turnaji (společenská část) vždy stála za to.  Opět jsou připravené večerní puttovací a chipping soutěže a další překvapení. Poběží promítání z historie klubu, z loňského mistrovství a některých dalších úspěšných akcí z uplynulého roku.

 

Ráno na Vás bude čekat snídaně, voda a tatranka do bagu. Po návratu z hřiště pak jídlo a točené pivo Pilsner Urquell zdarma.  Po vyhlášení výsledků bude následovat 19. jamka - dokud to vydržíme. 

 

Nezapomeňte se tedy VČAS přihlásit zde: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=629339649

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti