Upravit stránku

MISTROVSTVÍ GCPA NA RÁNY 4.9.2021

20. 08. 2021Žulevičová Nela

Vážení členové a přátelé GCPA,

každoroční Mistrovství klubu je za rohem!  Letošní klání o prestižní titul Mistra Golf Clubu Pardubice ve hře na rány se uskuteční již v sobotu 4. 9. 2021. Mistrovství je jako každý rok otevřené i pro nečleny GCPA. Ti sice nezasáhnou do soutěže na rány, ale mohou zabojovat o umístění v kategorii STABLEFORD Netto. Samozřejmostí budou i vložené soutěže Longest Drive (muži a ženy) a Nearest to pin (společná).

Mistrovství klubu je tradiční akce, která není pouze sportovní událostí, ale také příležitostí potkat se s ostatními členy klubu a užít si pohodový den plný golfu, dobrého jídla, zakončený zábavou a posezením na 19. jamce. Těšit se můžete na promítání fotek z historie klubu a některých úspěšných akcí v prostorách nové klubovny.

Tento rok Vám také poprvé můžeme nabídnout naše nové ubytování! Pokud někdo z Vás „přespolních“ hráčů bude mít zájem u nás přespat, s rezervací neotálejte. Kapacita je omezená, k dispozici jsou čtyři dvoulůžkové pokoje.

Více informací a přihlášky ZDE.

Těšíme se na Vás!
Tým Golf Clubu Pardubice

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti