Upravit stránku

TRACKMAN DEMO DEN

16. 11. 2023Žulevičová Nela
Vážení golfisté,

venku se začíná nenávratně ochlazovat a začíná období svařáků, teplých čajů, roztopených kamen u nás v klubovně, a hlavně také zimního golfu v teple a pohodlí naší klubovny.

V únoru 2023 jsme uvedli do provozu golfový simulátor Trackman, který je jedničkou na trhu a díky skvělé grafice, přesnosti měření a full HD rozlišení Vám umožní si golfovou hru užívat skutečně naplno.

Abychom do další indoor sezony vkročili tou správnou nohou, v pondělí 20. 11. 2023 jsme si pro Vás připravili další DEMO DEN, kterým Vás bude provázet golfový profesionál Michal Pospíšil. Michal Vám ukáže všechny funkce a poradí Vám, jaké metriky při tréninku sledovat nebo jak si co nejvíce užít hru.

Den bude rozdělen do dvouhodinových bloků začínajících v 11:00, 13:00, 15:00, v případě velkého zájmu i 17:00. Kapacita je omezena, takže pokud máte zájem se o Trackmanu něco dozvědět, vyzkoušet si pár ran a naučit se ho ovládat co nejlépe, dejte nám vědět, v jaký čas dorazíte. Demo den je zcela zdarma a budeme moc rádi, když se tu s Vámi potkáme.

Na DEMO DEN se můžete ohlásit telefonicky na recepci na čísle +420 723 625 525 nebo nám napište na recepce@gcpa.cz.

Pokud si chcete Trackmana přijít vyzkoušet sami již dříve, termín si můžete rezervovat již nyní v aplikaci Teetime nebo telefonicky na recepci.
 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti