Upravit stránku

V Golf resortu LB jste mohli vidět golfovou elitu

18. 06. 2020J.Pátek

Český golfový profesionál Robert Schovánek pořádal 11.6. v Golf Resortu Lázně Bohdaneč již devátý ročník turnaje s názvem Gasco Open. Tento turnaj si již vypracoval pevné místo v kalendáři českých golfových profesionálů. Jednokolový turnaj měl vynikající účast, také díky tomu, že se ještě nerozběhly evropské golfové tour. Ve startovní listině se objevila kompletní česká špička a nechyběli tak veliká jména českého profesionálního golfu Stanislav Matuš, Ondřej Lieser a Filip Mrůzek. Další zvýšení kvality přinesla účast zahraničních profesionálů, kteří momentálně působící v ČR.   

Vítězem turnaje se stal Francouz Julien Brun. Tento osmadvacetiletý hráč druhé nejvyšší evropské soutěže Challenge Tour v minulosti již získal titul jak na Challenge Tour tak i na Pro Golf Tour. Českou profesionální elitu porazil skvělým výkonem 65 ran (-7), ten znamenal vyrovnání rekordu hřiště. Na druhém místě se umístil Stanislav Matuš s výkonem pět ran pod par hřiště, o tři rány před Američanem Greggem Lavoie, novým trenérem nejlepší české profesionálky Kláry Spilkové.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti