Upravit stránku

Rezervujte včas! Večírek v atraktivním prostředí, firemní oslavu, stylový salonek. Dobré jídlo, dobré pití, přátelské ceny!

10. 10. 2017J.Pátek

Jezte, pijte, bavte se s přáteli jako v běžné restauraci a sami si navrhněte program. Welcome drink za akční cenu? Chcete ochutnávku golfu? Objednáte si trenéra nebo si sami uspořádáte malou golfovou soutěž, třeba v puttování? Využijete krytá odpaliště s teplometem nebo si radši v teple na simulátoru promítnete fotky a videa? Pronajmete si klubovnu jenom pro sebe, chcete si sami čepovat Pilsner Urquell a opékat na grilu vlastní maso? Klidně popijete u ohně nebo budete zpívat a tancovat na plný pecky? A jakou chcete šenkýřku? Nic není nemožné! Na všem se dohodneme. Kuřáci ocení sezení s infrazářičem. Pohodlně parkovat můžete kdykoliv bezplatně a můžeme Vám zajistit levnější TAXI nebo dokonce odvoz vozidel. Není problém, reklamu v interiéru či exteriéru Vám umístíme během akce zdarma.

Informace a rezervace na telefonu 602 617 718. Rezervace také na recepci a telefonu 723 625 525.

Výběr z akčního ceníku: Welcome drink - Bohemia sekt (láhev 750 ml) ... 180,-Kč nebo Jameson (panák 0,04l) ... 45,-Kč.

Sud Pilsner Urquell (100 piv) 3.500,-Kč.

Steak: kuřecí prso nebo stehno, vepřová krkovička nebo špikovaná kotleta (200g) ... 140,-Kč.

KRÁSNÝ VEČER!!!

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti