Upravit stránku

Staň se členem

Podmínky členství

OSOBNÍ Vstupní poplatek 20.000,- Kč (je určeno pro fyzické osoby a je doživotní). Hráč v dané sezóně hraje zdarma (roční hrací fee je v ceně vstupního poplatku).
RODINNÉ Vstupní poplatek 30.000,- Kč (je určeno pro rodiče a jejich děti nebo pro manžele).
JUNIORSKÉ DO 18 LETVstupní poplatek 0,- Kč. Platí se pouze členský poplatek 1.000,- Kč.
DOPLŇUJÍCÍVstupní poplatek 8.000,- Kč (je určeno pro partnera/partnerku člena). Nový člen se stává členem "klubovým", tzn. že platí jednotlivá zvýhodněná fee.
ROČNÍ KLUBOVÝ POPLATEK3.000,- Kč (hráč získá možnost čerpat v dané sezóně 4x 9 jamek nebo 2x 18 jamek zdarma a poté platí 300 Kč za 9 jamek a 500 Kč za 18 jamek. Určeno pro již stávající členy, kteří doplatili vstupní doživotní členství).
UDRŽOVACÍ POPLATEK bez výhod člena1.000,- Kč (hráč zůstává registrován v klubu, ale nevztahují se na něj žádné členské výhody. Určeno pro již stávající členy, kteří doplatili vstupní doživotní členství).
ROČNÍ ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKUPoplatek 5.000,- Kč (více v samostatné rubrice zde). Hráč je zaregistrován v klubu a hraje za zvýhodněné členské ceny (300 Kč za 9 jamek, 500 Kč za 18 jamek).

 

Kontaktní formulář

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti