Upravit stránku

LÁZNĚ BOHDANEČ OPEN 2023 ovládl Aleš Kořínek

10. 07. 2023Žulevičová Nela

Na konci června se na našem skvěle připraveném hřišti uskutečnil 11. ročník tradičního turnaje LÁZNĚ BOHDANEČ OPEN hosted by Robert Schovánek. Vydařená dvoudenní akce přivítala více než 100 golfistů z řad profesionálů i amatérů. Celý den byl nabitý bohatým doprovodným programem a skvělou atmosférou. 

Aleš Kořínek dominoval mezi profesionály s výsledkem 7 pod par a nedal svým soupeřům šanci. Na druhém místě se umístili Lukáš Tintěra, Filip Ráža a Jan Hejna, kteří zahráli shodný výsledek 4 pod par. Tadeáš Sedláček následoval se skóre 2 pod par.
Výsledky amatérských golfistů: 
1. kategorie (+9 - 12 HCP) - 1. místo Bohumila Hanusová, 2. místo Jaroslav Kalous, 3. místo Petr Lanči
2. kategorie (12,1 - 24 HCP) - 1. místo Iveta Černohorská, 2. místo Jan Matějíček, 3. místo Roman Jelínek
3. kategorie (24,1 - 54 HCP) - 1. místo René Pokorný jun., 2. místo Milan Krůček, 3. místo Libor Matoušek

Druhý den se nesl ve znamení týmové hry. Ti nejlepší profesionálové z předchozího dne hráli v doprovodu tří amatérských golfistů Texas Scramble čtveřic. Své prvenství zde také potvrdil Aleš Kořínek, který se svým týmem ve složení (Aleš Musil, Edita Pechalová, Libor Matoušek) obsadil první místo. Na druhém místě se umístil tým Tadeáše Sedláčka (PRO), Vlastimila Sadílka st. a Vlastimila Sadílka ml a třetí místo obsadil tým v čele s Filipem Mrůzkem (PRO) ve složení Nela Žulevičová, Lenka Mužíková, Dušan Elznic.

Více fotografií a videí z turnaje již brzy zde na stránkách a na www.lbopen.cz. 

O turnaji si můžete přečíst také článek na internetovém zpravodajském serveru Hradecká Drbna nebo přímo na stránkách PGA Czech.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti